MAJOWA SESJA W LĄDKU ZDROJU

  • 31.05.2016, 13:51 (aktualizacja 31.05.2016, 15:13)
  • Telewizja Sudecka
MAJOWA SESJA W LĄDKU ZDROJU
W poniedziałek 30 maja odbyła się kolejna sesja w Lądku Zdroju, podczas której podjęto kilka ważnych uchwał dotyczących między innymi zmian w budżecie na bieżący rok.

Jedna z ważniejszych uchwał zaproponowana przez burmistrza Romana Kaczmarczyka dotyczyła przekształcenia Zarządu Budynków Komunalnych w spółkę prawa handlowego, co mogłoby stworzyć nowe możliwości dla rozwoju tej instytucji, pozyskiwania środków zewnętrznych oraz co ważne odciążyło by to bezpośrednio budżet Lądka Zdroju. Niestety większość w radzie miasta, która od samego początku kadencji jest w opozycji do burmistrza negatywnie zaopiniowała uchwałę. Zdaniem większości w razie zmiany nie są konieczne i nie ma potrzeby, aby dokonywać przekształceń. W opinii burmistrza jest to zła decyzja. 

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe