NARKOTYKI WARTOŚCI 150 TYS. ZŁ

  • 23.05.2016, 13:17
  • Telewizja Sudecka
NARKOTYKI WARTOŚCI 150 TYS. ZŁ
Narkotyki warte 150 tys. zł zabezpieczyli podczas wspólnych działań funkcjonariusze SG z placówki w Kłodzku i wrocławscy policjanci. Zatrzymano trzy osoby.

18 maja br. w Kłodzku funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku i Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali do kontroli samochód Audi A4. Podczas prowadzonej kontroli ujawnili u 33-letniego kierowcy woreczek z prawie 15 g amfetaminy. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do pomieszczeń Straży Granicznej.

Mundurowi postanowili przeszukać również miejsce zamieszkania zatrzymanego i zabezpieczono kolejne narkotyki: amfetaminę, marihuanę, a także krzewy konopi indyjskich. W przeszukiwanym mieszkaniu znajdowały się również wagi elektroniczne i woreczki strunowe do porcjowania nielegalnych substancji.

W miejscu przeszukania obecni byli dwaj mężczyźni, jeden z nich dokonywał właśnie zakupu narkotyków. Obaj zostali zatrzymani.

Podczas przeprowadzonej akcji strażnicy graniczni i policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 3,3 kg amfetaminy, blisko 45 g marihuany i 9 krzewów konopi indyjskich. Ilości te umożliwiłyby wprowadzenie na rynek nawet pięciu tysięcy porcji nielegalnych substancji. Wartość nielegalnego towaru wynosi 150 tysięcy złotych. Na poczet przyszłej kary zabezpieczono również 27 200 zł w gotówce.

Kierowca audi, po złożeniu wyjaśnień, został zwolniony. Kupującemu narkotyki zarzucono posiadanie środków narkotycznych; czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat trzech. Właścicielowi przeszukiwanego mieszkania przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi; mężczyźnie może grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Rejonowa w Kłodzku wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alcapone2
alcapone2 24.05.2016, 12:08
3 kg amfetaminy coooooooooooooooooooo!!!!!!!!!
al.capone
al.capone 23.05.2016, 18:00
PROHIBICJA NIE DZIALA WY SKONCZENI ALKOHOLICY

Pozostałe