PŁYWAJĄCY POMOST NA BIELAWSKIM JEZIORZE

  • 19.05.2016, 16:47
  • Telewizja Sudecka
PŁYWAJĄCY POMOST NA BIELAWSKIM JEZIORZE
Miasto Bielawa przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji kupiło pływający pomost, który został zamontowany przy plaży na terenie bielawskiego jeziora. Pomost o długości około trzydziestu metrów będzie służył do cumowania kajaków, rowerów wodnych i łódek, które najprawdopodobniej już w tym sezonie letnim mieszkańcy oraz turyści będą mogli wypożyczyć i popływać. Pomost będzie również doskonałym miejscem do spacerów i podziwiania jeziora z innej niż dotychczas perspektywy.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jarek
Jarek 26.05.2016, 08:23
Ciekawe ile kosztowało to cudo ???
Krzysiek
Krzysiek 24.05.2016, 19:19
Nawet maleńki pomost w innych miastach nie robiłby wrażenia, ale w Bielawie to sukces inwestycyjny
.
. 25.05.2016, 10:08
Powinni uroczyście przeciąć wstęgę i poświęcić go, żeby trochę lansu sobie zrobić.
jeziorokocham
jeziorokocham 22.05.2016, 19:57
szkada ze ten pomost na wyspe nie prowadzi bylby lepszy od mostu
młody bielawianin
młody bielawianin 20.05.2016, 09:48
Co to za pozytywna zmiana,a no tak po wczorajszym artykule trzeba się pokazać choć raz dobrej strony....bez komentarza....
młody bielawianin
młody bielawianin 20.05.2016, 09:48
Co to za pozytywna zmiana,a no tak po wczorajszym artykule trzeba się pokazać choć raz dobrej strony....bez komentarza....
zdziwiony
zdziwiony 19.05.2016, 22:04
Pachura toż to do ciebie nie podobne info z Bielawy i to pozytywne?
Zorro
Zorro 20.05.2016, 20:17
gdy się zauważy różnicę pomiędzy limuzyną do przewozu bilonu a pomostem dla mieszkańców i turystów zdziwienia nie będzie
abc
abc 22.05.2016, 15:06
Dodaj, że pomost kosztował pewnie mniej niż połowę tego auta. Ciekawe czy skoda też komuś z mieszkańców się przyda? Nie licząc tych, którzy pracują w urzędzie.
luk
luk 19.05.2016, 20:24
Ciekawe kiedy skończy się kasa w budżecie Bielawy jak tak ciągle się wydaje na zabawki, pomost jak pomost, a dziury w drogach jak dziury
XXX
XXX 20.05.2016, 06:25
Polakowi zawsze żle. Co to za dziwni naród !!!!!
Szatan
Szatan 19.05.2016, 18:39
Zrobił i wydał kolejne pieniądze nie pozyskując złotówki na cos co bedzie funkcjonowało 3 miesiące w toku
xxx
xxx 20.05.2016, 06:31
Dużo ludzi nie stać na wyjazd wakacyjny, ale teraz u nas będzie można wypocząć i to nawet aktywnie na Sudetach. Dziękujemy Burmistrzom !!!!!
olo
olo 22.05.2016, 08:57
jeden z obecnych radnych wypowiedział się bezczelnie w poprzedniej kadencji że zawsze można nad ciepłe morze wybrać się na wakacje, ignorancja wyborców, pomost fajna sprawa
13
13 19.05.2016, 17:48
Adaś rozchorowałeś się czy co???
PISOWIEC
PISOWIEC 19.05.2016, 17:40
ADAŚ GDZIE JAD ŻAL SMUTEK NIEPRZYCHYLNOŚĆ DLA OBECNEJ WŁADZY BIELAWY TYLKO TO TRZYMAŁO MNIE PRZY TWOICH ARTYKUŁACH CO JA TERAZ ZROBIE ZACZNE OGLĄDAĆ TRWAM
sass
sass 19.05.2016, 17:08
Ja również jestem w szoku, nie piszecie nic o zadłużeniu i złych działaniach Łyżwy?? Nieprawdopodobne! :o
aaa
aaa 20.05.2016, 06:28
JAKIM ZADŁUŻENIU , PRZECIEŻ TO NIE TA EKIPA RZĄDZIŁA PRZEZ 16 LAT I ZROBIŁA TAKI DUŻE ZADŁUŻENIE
sass
sass 20.05.2016, 23:11
A czy ja napisałem, że to Łyżwa zrobił takie zadłużenie? Doskonale wiem kogo to jest robota...
bee
bee 23.05.2016, 16:30
matoł
michal
michal 19.05.2016, 16:59
Nie wierzę! TV Sudecka chyba pierwszy raz od wyborów samorządowych nie skrytykowała działania miasta :D
dexter
dexter 20.05.2016, 08:40
a moze dlatego ze maja umowe podpsana z OSIREM i musze sie z niej wywiazac. Jeszcze za dzwinela byla podpisana i nie bylo zadnych materialow a kasa do tv szla:)
.
. 19.05.2016, 17:08
huehue moze dlatego, ze pierwszy raz zrobili cos sensownego :D

Pozostałe