GRODY PIASTOWSKIE - ULICE ZAMKNIĘTE NA CZAS WYŚCIGU

  • 05.05.2016, 18:27
  • Telewizja Sudecka
GRODY PIASTOWSKIE - ULICE ZAMKNIĘTE NA CZAS WYŚCIGU
Uwaga kierowcy, 8 maja w związku z 51. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim "CCC TOUR GRODY PIASTOWSKIE" przewidziane są pewne ograniczenia komunikacyjne. Wyłączona z ruchu będzie w godz. 12.30-20.00 ul. Daszyńskiego od ronda do skrzyżowania z ul. Świdnicką oraz ul. Świdnicka na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Pocztowej.

8 maja w Dzierżoniowie odbędzie się III etap wyścigu. Kolarze wjadą do miasta ul. Dzierżoniowską od strony Bielawa, na rondzie skręcą w lewo w ul. Kolejową, w prawo w ul. Kościuszki, w prawo w ul. Świdnicką. Przekroczą linię mety na wysokości Kinoteatru "Zbyszek", następnie skręcą w prawo w ul. Pocztową, w lewo w ul. Kopernika, na rondzie w lewo w ul. Batalionów Chłopskich, w prawo w ul. Ząbkowicką w kierunku miejscowości Ząbkowice Śląskie.

 

Planowane godziny przejazdu przez Dzierżoniów:

- pierwszy przejazd  – wjazd o 1545 LINIA METY,

- drugi przejazd        – wjazd o 1625 LINIA METY,

- trzeci przejazd       – META o 1705.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe