NAJLEPIEJ STRZELAJĄCY POLICJANT Z DZIERŻONIOWA

  • 02.05.2016, 19:16
  • Telewizja Sudecka
NAJLEPIEJ STRZELAJĄCY POLICJANT Z DZIERŻONIOWA
Dzierżoniowski policjant zwycięzcą IV Dolnośląskich Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Myśliwych Na terenie strzelnicy w Biernacicach odbyły się IV Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Policjantów i innych Służb Mundurowych Myśliwych.

Uczestnicy rywalizowali o puchary oraz cenne nagrody rzeczowe w kilku konkurencjach, m.in. strzelaniu do rzutków oraz do makiet imitujących zwierzynę. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie. Zwycięzcą zawodów okazał się asp. Paweł Pindera z dzierżoniowskiej jednostki.

Na strzelnicy w Biernacicach odbyły się IV Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Myśliwych. Organizatorem były Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Dzierżoniowie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie.

Do konkursu stanęło 41 zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe z Dolnego Śląska. Zwycięzcą zawodów został asp. Paweł Pindera z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, który zdobył 445 punktów na 500 możliwych. Tegoroczny złoty medalista powrócił na pierwsze miejsce po trzech latach przerwy. W I zawodach również odniósł taki sukces. Drugie miejsce z wynikiem 421 punktów zajął Pan Kamil Afanasjew reprezentujący Służbę Więzienną, a trzecie z takim samym rezultatem Pan Paweł Kolbusz reprezentują Komisariat Policji w Kudowie Zdrój.

Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach m.in.: SkeetTrap - strzelanie do rzutków, strzelanie ze 100 m do stałej makiety rogacza i lisa oraz dwie konkurencje parkurowe - strzelanie do rzutków oraz strzelanie do ruchomej makiety zająca oraz dzika. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy z uczestników, pamiątkowe dyplomy oraz cenne rzeczowe nagrody. Wszyscy miłośnicy oraz sympatycy łowiectwa spędzili czas w miłej, sportowej, otoczonej aurą myślistwa atmosferze. Nie zabrakło również dań kuchni myśliwskiej dla wszystkich uczestników, gości oraz zebranej publiczności. Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz fundatorom nagród i zapraszamy na przyszłoroczne jubileuszowe V zawody.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe