BIELAWSCY WĘDKARZE NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z DECYZJĄ BURMISTRZA

  • 02.05.2016, 16:16 (aktualizacja 02.05.2016, 19:25)
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSCY WĘDKARZE NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z DECYZJĄ BURMISTRZA
Zbiornik Sudety wszystkim mieszkańcom Bielawy kojarzy się nie tylko z pięknym widokiem tafli wody na tle Gór Sowich, wieczornymi spacerami, ale również wędkarzami, którzy o każdej porze roku godzinami wysiadywali na brzegu w oczekiwaniu na taaaką rybę.

 

 

 

Stanowisko Urzędu Miejskiego w Bielawie

 

Intencją Urzędu Miejskiego nie jest działanie wbrew interesom wędkarzy. Gmina pozyskała zbiornik "Sudety" ogromnym wysiłkiem finansowym. Należy więc oczekiwać, że instytucje czy stowarzyszenia korzystające z własności gminy, wesprą ją również poprzez własne zaangażowanie finansowe.

Do żadnych wiążących uzgodnień z PZW na razie nie doszło. Zamiarem Urzędu Miejskiego jest zabezpieczyć maksymalnie interes gminy i jej mieszkańców, w tym również wędkarzy zrzeszonych w PZW, jak i nie zrzeszonych.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
natalia
natalia 26.05.2016, 17:26
mam kartę ale podoba mi się to że każdy może łowić ryby z kartą czy bez ,gratuluję pomysłu
działkowicz
działkowicz 11.05.2016, 14:02
Szanowni Wędkarze nikt Wam nie zabrania spacerować ani jeździć na rowerze po tym terenie na takich samych prawach jak pozostali spacerowicze czy rowerzyści. zwykły spacerowicz nie łowi rybek. Wy chcecie czegoś więcej, więc aby brać trzeba dawać tak jest wszędzie w normalnych cywilizowanych krajach. Więc partycypowanie w kosztach nie jest czymś nowym ( ach, może nowym w Bielawie). Dokładajcie się do interesu, a będziecie mogli wymagać. Popieram ruch Burmistrza . Pozdrawiam.
jj
jj 09.05.2016, 21:33
Typowe polaczki. Jak nie mają wspólnego wroga, nie potrafią ze sobą współżyć. Sami ten kraj powalimy na kolana, bez wojny. Nam trzeba bata nad głową, wtedy się jednoczymy.
Alek
Alek 08.05.2016, 22:27
Tylko referendum i to szybko.
autor.
autor. 07.05.2016, 11:48
BIELAWSCY WEDKARZE w tytule to duża przesada .co najmniej połowa jest za STOWARZYSZENIEM.
anty
anty 05.05.2016, 18:00
Dlaczego nie ma referendum. Zniszczą Naszą Bielawę. Jak najszybciej powinno się ono odbyć ,żeby uratować to co jeszcze można , Wszyscy się dziwia, że taka władza rządzi - dlaczego nic z tym się nie robi
XXX
XXX 09.05.2016, 08:44
A NA CZYM POLEGA TO NISZCZENIE BO JA WIDZĘ SAME POZYTYWNE RZECZY ?
Jh
Jh 09.05.2016, 16:30
Tak z pewnością same pozytywne :-)))nepotyzm i korupcja to są te pozytywy.
ZZZ
ZZZ 09.05.2016, 20:06
PRZEZ 16 LAT TO MOŻE BYĆ KORUPCJA I NISZCZENIE, ALE PRZEZ TAK KRÓTKI OKRES NIE DA SIĘ !!!!!!!
Hhh
Hhh 10.05.2016, 08:20
Da się da
a
a 10.05.2016, 13:06
hhh sądzisz po sobie
Jj
Jj 10.05.2016, 16:52
Nie , po pewnych osobach w UM
x
x 06.05.2016, 09:41
Przecież ktoś tą władzę wybrał!
xyz
xyz 07.05.2016, 04:55
moherowa rewolucja ;)
gość
gość 04.05.2016, 13:40
ryba była od początku w zbiorniku i wszystko było okey.moim zdaniem ratuszowi brakuje pieniędzy i szuka gdzie tylko może
Bielawianin
Bielawianin 03.05.2016, 12:54
Niegospodarność i rozrzutność tej ekipy"rządzącej" okazywana głównie w celach propagandowych doprowadza do konfliktowania z różnymi podmiotami gospodarczymi które próbuje się teraz wyzyskiwać aby uchronić budżet przed totalną klapą(mści się niekompetencja i brak pomysłu na rządzenie zadufanych w sobie burmistrzów).Stan budżetu na koniec roku pokaże słabość tych nieudaczników
ppp
ppp 03.05.2016, 13:57
Podejrzewam, że nie na koniec roku tylko w polowie roku.
Andi
Andi 03.05.2016, 12:52
PZW Koło Bielawskie pokazało już jak dbać o rybostan.
A ilu członków odeszło z koła
BBB
BBB 03.05.2016, 12:22
Kieliszek wśród pucharów, cała prawda o PZW
swojak
swojak 14.05.2016, 10:54
Jakie zasługi, taki... "pucharek"
z.
z. 03.05.2016, 12:54
Faktycznie jest na filmie ale beka, wstyd.
Bielawiak
Bielawiak 03.05.2016, 11:32
Chcecie zrobić ze Zbiornika staw rybny, czy atrakcję turystyczną? Kto inny jak nie PZW będzie potem blokował inwestycje na Jeziorze, kajaki czy kąpielisko, bo rybki mają okres ochronny. Wędkarze tak, ale na warunkach właściciela i nie musi być to PZW.
wędkarz
wędkarz 03.05.2016, 09:39
A co to jest PZW ? Banda pijaków i kombinatorów. W tym roku robiąc opłaty po raz kolejny widziałem panów z bielawskiego PZW ledwie trzymających się na nogach z którymi trudno się było porozumieć.
były wędkarz
były wędkarz 03.05.2016, 17:01
święta prawda, banda pijusów z prezesuniem na czele, panie prezesie mniej kasy na wódkę więcej na wstawienie uzębienia.
OLO
OLO 03.05.2016, 09:30
a taki dobry miał być burmistrz, w pierwszych ławkach kościelnych siedzi, gdzie jego uczciwość wobec wyborców?
XXX
XXX 09.05.2016, 08:47
NA CZYM POLEGA TA JEGO NIEUCZCIWOŚĆ?
Xxx
Xxx 03.05.2016, 02:24
A nie pomysleliscie że o to chodzi odsunąć zainteresowanych. Później ogłosić że wały w złym stanie za droga naprawa. Zlikwidować zbiornik ziemia na działki dudowlane. Bo miejsce pod górami się kurczy. A na gruncie wtedy można wały kręcić. Runo i lyzwa dobrze to wymyślili. Czemu tyle czasu Dzwinielowi rada miasta blokowala zakup zbiornika. Jak by go kupił to pewnie by kolejna kadencję był i by się coś działo w tym mieście. Bo narazie to tylko brud smród i ubóstwo.
Yyy
Yyy 03.05.2016, 06:20
Czemu ciągle istnieją debile, którzy wierzą, że rada miasta blokowała temu dupkowi zakup zbiornika. Już chyba każdy normalny człowiek powinien wiedzieć, że było dokładnie odwrotnie.
Beeeee
Beeeee 08.05.2016, 22:42
A sięgnij debilku do sprawozdań z posiedzeń rady,to dokopiesz sie i do sprawozdania z którego jasno wynika ,ze obecny Pan Burmistrz Łyzwa był przeciwny zakupowi zbiornika przez poprzednika i to za zdecydowanie niższe pieniądze niz 6 baniek. "Yyy " ,dokładnie taki bełkot z siebie wydalasz.
Wędkarz
Wędkarz 02.05.2016, 22:08
Przecież tam nie ma żadnych ryb- więc o co chodzi burmistrzowi ?
Ufj
Ufj 02.05.2016, 22:18
O kasę.Runowi tylko o kasę chodzi.
bilawianin2
bilawianin2 02.05.2016, 22:02
Łyżwa i Runowicz chcą zrobić prywatny folwark i trzepać kasę dla siebie łatwym kosztem, ciężko im pomyśleć że w inny sposób z takiego pięknego miejsca może mieć miasto i mieszkańcy duże korzyści ,tylko myślenie im bardzo trudno przychodzi
wedkarz.
wedkarz. 02.05.2016, 21:01
sudety dla stowarzyszenia,przynajmniej ryba bedzie.a pzw się boi
ze ubedzie im członków.stowarzyszenie mozna zrobic nawet na 500 osób,kto powiedział ze 60.
.
z.
z. 02.05.2016, 21:04
Zgadzam się!
Hz
Hz 02.05.2016, 22:20
Ania,przestań
wen.
wen. 02.05.2016, 20:47
Czas PZW przemija, tylko stowarzyszenia. Dość aby przykładowy członek Pzw np. z Gdańska może łowić na sudetach bo wniósł opłatę dla PZW a nie dla miasta. Na dokładkę miasto ma ponosić koszty. Gdy będzie stowarzyszenie to tylko dla mieszkanców.
BIELAWIANIN
BIELAWIANIN 02.05.2016, 21:06
Jak sama nazwa mowi PZW - Polski Zwiazek Wedkarski
Moge lowic sobie rybki w kazdym miejscu w Polsce gdzie tylko PZW ma na to uprawnienia . Oczywiscie za oplata . i z jakiej racji mam placic miastu jak robi to za mnie PZW co rok czy tez co ile maja zawarte z miastem w umowie .!? Wedkarz placi PZW. A PZW rozlicza sie z miastami czy tez prywaciarzami .
BIELAWIANIN
BIELAWIANIN 02.05.2016, 20:30
A tak na marginesie niech zakarze i te wszystkie imprezy masowe ktore sie odbywaja w Bielawie no przeciez co tam my ludzie z miasta bedziemy utrzymywac wszystko i wszystki cale zasrane zycie . W latach 80-90 to miasto zylo z turystyki i z imprez . ktos kto przyjedzie z drugiego konca polski na dluszy wypad bedzie mial ucieszona jape ze i rybke zlowi napije sie piwa i dobrze bedzie sie bawic na imprezach ktore sie odbywaja w sezonie .. Przeciez tak miasto powinno wygladac . Jesli zakaz dla wedkarzy bedzie to i zakaz wprowadzania zwierzat na obiekt obowiazkowo zracji tego ze siedzac na lawce przeszkadza mi pies ktory biega bez smyczy !!! AntyŁyżwa!!
xxx
xxx 02.05.2016, 20:09
To p.Łyżwa jako burmistrz kupił zbiornik i to jego zasługa. A z referendum to się nie wychlaj bo okazało by się że to obecne władze Bielawy mogły by odnieść sukces a co za tym idzie mandat do sprawowania władzy.
Jg
Jg 02.05.2016, 22:23
Nieee.jednak.To Pan Runo kupił zbiornik.Ze swoich.A co tam nie stać go?
BIELAWIANIN
BIELAWIANIN 02.05.2016, 20:17
Kogo ? To ze zaplacil nie oznacza ze to jego zasluga . Plan wykupienia zbiornika juz byl zaraz po aferach z Buczkiem czy nie mam racjii!!
Ludzie Pisu i Kosciola AntyŁyżwa

Pozostałe