NAGI MĘŻCZYZNA SPAŁ NA BALKONIE… W TEATRZE

  • 12.04.2016, 14:22 (aktualizacja 12.04.2016, 14:36)
  • Telewizja Sudecka
NAGI MĘŻCZYZNA SPAŁ NA BALKONIE… W TEATRZE
Zatrzymany przez policjantów z powiatu kłodzkiego mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia. Funkcjonariusze znaleźli go nietrzeźwego, nagiego, owiniętego jedynie w kotarę, śpiącego na teatralnym balkonie. Jak się okazało, wracając z wieczoru kawalerskiego, mężczyzna wyłamał drzwi do Teatru Zdrojowego i tam zasnął.

Drzwi do budynku Teatru Zdrojowego zostały uszkodzone przez 32 - letniego mieszkańca okolic Wrocławia, który został zaproszony do Polanicy Zdroju na wieczór kawalerski swojego kolegi. Po spotkaniu przy alkoholu, mężczyzna po uprzednim wyłamaniu drzwi do budynku teatru w Polanicy Zdrój wdarł się do jego wnętrza. Wyrwał szyld ozdobny, a następnie zerwał karnisz i kotarą przykrył swoje nagie ciało zasypiając na balkonie teatru.

Policjanci po wejściu do pomieszczeń teatru zastali śpiącego nagiego mężczyznę. Po dobudzeniu 32 - latek nie potrafił powiedzieć, w jaki sposób dostał się do teatru. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Przypomnijmy, że za zniszczenie mienia grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Zatrzymany został też zobowiązany do naprawienia szkód, które wyrządził.

 

źródło – KPP Kłodzko
Oficer Prasowy
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606-754-529

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ochrona
Ochrona 13.04.2016, 13:52
Myślę że dobrze by było napisać kto pierwszy znalazł tego meszczyzne i powiadomił policje a nie wszystko przypisywać sobie
GlenRice
GlenRice 12.04.2016, 20:36
Ha to musiała być impreza!!

Pozostałe