Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

DOBRE WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS DREAM-BIKE BIELAWA

W minioną niedziele UKS Dream-Bike Bielawa wystartował w pierwszej eliminacji do Mistrzostw Polski w Zielonej Górze.

Trasa piaszczysta z kilkoma stromymi podjazdami, pogoda kiepska deszcz, zimno. W kategorii Junior młodszy wystartowała czwórka zawodników, która zasługuje na wielkie uznanie, ponieważ w stawce 96 zawodników nie łatwo się przepchać do przodu. Bardzo dobrze zaprezentował się Wojtek Karpierz wygrywając wyścig, 11 ukończył wyścig Wiktor Wiśniewski, w 4 dziesiątce zmagania ukończył Dominik, a najmłodszy stażem Jakub zakończył swój pierwszy wyścig w 7 dziesiątce. W kategorii Junior Janek zajął 4 miejsce, a Dominik Troczka 5 miejsce. Teraz chwila relaksu, a w następną niedziele kolejny wyścig. Gratulujemy i trzymamy kciuki.