WYSTAWA I BENEFIS MARKA CIEŚLI

  • 08.04.2016, 23:33 (aktualizacja 12.04.2016, 11:14)
  • Krzysztof Bachiński
WYSTAWA I BENEFIS MARKA CIEŚLI
8 kwietnia w Galerii na Piętrze Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż dzierżoniowskiego artysty Marka Cieśli. Wystawa pod tytułem „Teatr Życia” zgromadziła wielu znajomych pedagoga, poety, multiinstrumentalisty, aranżera, kompozytora i malarza.

Wystawę otworzył uczeń artysty - burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski. Bezpośrednio po wernisażu odbył się benefis podczas, którego artysta mówił: „Życie jest chaosem. Każdy stara się wprowadzić w nim jakiś porządek. Ja próbowałem zrobić to w obrazach, dlatego dzień bez malowania jest dniem straconym"  Wszyscy, którym nie udało się obejrzeć obrazów Marka Cieśli podczas wernisażu mogą to zrobić jeszcze do 29 kwietnia. Wystawa w "Galerii na Piętrze” czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe