BIELAWIANKA POKONAŁA 2:0 AKS STRZEGOM

• 07.04.2016, 15:52 (aktualizacja 07.04.2016, 16:26)
  • Telewizja Sudecka
W środę 6 kwietnia piłkarze Bielawianki rozegrali na własnym stadionie zaległy mecz z AKS Strzegom, którzy zajmuje 9 miejsce w tabeli. Przypominamy, że mecz został wcześniej odwołany z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Ze względu na coraz lepszą formę bielawskich piłkarzy tym razem liczyliśmy na komplet punktów.

Pierwsza odsłona spotkania mogła należeć do zawodników ze Strzegomia, którzy mieli przynajmniej kilka okazji do zdobycia gola. Gospodarze grali zachowawczo, nie stwarzając większego zagrożenia pod bramką AKS-u. Mimo to w 30. minucie – po błędzie defensywy gości – bielawianie objęli prowadzenie. Przyjezdni próbowali odwrócić niekorzystne losy meczu, dośrodkowując sporo piłek w pole karne i licząc na swoich napastników, jednak nasi niezwykle mądrze się bronili. Rezultat 1:0 dla Bielawianki utrzymał się do …95. minuty, kiedy to zupełnie odkryci strzegomianie nadziali się na kontrę, w efekcie której gospodarze podwyższyli wynik na 2:0.