BIELAWSKIE OBIECANKI BEZ POKRYCIA

  • 01.04.2016, 08:42 (aktualizacja 01.04.2016, 11:12)
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSKIE OBIECANKI BEZ POKRYCIA
Burmistrz Piotr Łyżwa obiecywał, że dzięki jego spektakularnym ponad fizycznym działaniom w Bielawie zmniejszy się zadłużenie i bezrobocie, a inwestorzy napłyną z całego regionu.

Choć udało się sprzedać ostatnio jedną działkę pod inwestycję, to wpływy ze sprzedaży mienia są najniższe na przestrzeni wielu ostatnich lat. Planowane dochody nie są realizowane, a budżet zwiększa się jedynie za sprawą programu "Rodzina 500+".

Dzisiaj wygląda na to, że mieszkańcy popierający obecnego włodarza nie przewidzieli scenariusza, w którym o naszym mieście tak naprawdę decyduje jego zastępca Witold Runowicz, a sam Piotr Łyżwa zostaje w cieniu. Trudno go spotkać na jakimś weekendowym wydarzeniu, tak jakby pracował jedynie 5 dni w tygodniu i tylko do południa. Za to pani wiceburmistrz Małgorzata Greiner, przyjęła pozycję jedynie reprezentacyjną i jedno, co trzeba przyznać, z tej trójki jest najładniejsza. Niestety w opinii wielu polityków i samorządowców z całego powiatu dzierżoniowskiego, taka poza obecnego burmistrza Bielawy nie służy miastu, a jego wątła pozycja jako lidera osłabia go nie tylko w mieście, ale również w całym regionie. Z ankiety opublikowanej na naszym portalu wynika, że aż 73% biorących w niej udział (ponad 1000 osób) opowiada się za przeprowadzeniem referendum w mieście. Piotr Łyżwa powinien być mocno zaniepokojony takim obrotem sprawy. Jeśli sytuacja polityczna i ekonomiczna nie poprawi się, a burmistrz nadal będzie tracił na mocy politycznej z pewnością ktoś wcześniej, czy później zorganizuje grupę, która zbierze wystarczającą liczbę podpisów, aby rozpocząć procedurę. Czy budowa odkrytego basenu na OWW Sudety wystarczy do ocieplenia wizerunku Łyżwy Piotra Łyżwy? Czas pokaże. 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jaga
jaga 02.04.2016, 10:31
oni wszyscy jedną 'igłą' szyci ale taki burak jak mozejko w radzie co chodzil po hałupach i błagal o glosy (IQ na poziomie rozwielitki) to wstyd dla bielawy
Lis
Lis 01.04.2016, 23:43
widzę ze opluwajace telewizję i broniąc Łyżwy komentarze są w godzinach 8-15:30 czyli w godzinach pracy urzędu. To raczej nie przypadek
Sławek
Sławek 02.04.2016, 22:15
piszę w tych godzinach i nie pracuję w żadnym urzędzie, nie opluwam tv tylko zastanawiam się jakie osobiste porachunki ma z Łyżwą, że tylko jego tak smarują a powiat jest duży.
kler
kler 03.04.2016, 11:57
może dlatego że Łyżwa nic nie robi? popatrz na Dzierzoniow. Tam są konkretne działania burmistrzów a radni nie lansują się na festynach i galach tylko pracują.
u nas uprawia się polityke-celebryta a w Dzierżoniowie się peacuje dla miasta i to porządnie
janek
janek 04.04.2016, 21:54
sam nie wierzysz w to co mówisz, skończ bredzić, nic nie robią, kompletnie, zupełnie nic a jak chcesz dyskutować to podaj jakiś przykład
ccc
ccc 04.04.2016, 10:49
A co w tym Dzierzoniowie robią ? Tam nie ma nawet gdzie pospacerować.
G
G 04.04.2016, 17:06
To jedź sobie w las i tam spaceruj nawet dwa lata.
synek
synek 03.04.2016, 22:54
ja mieszkam w Dzierżoniowie i tutaj wszyscy zazdroszczą inwestycji w Bielawie, tutaj nie dzieje się nic poza galami w kinoteatrze w których występuje śmietanka Dzierżoniowa
Tato
Tato 04.04.2016, 00:08
Jakich inwestycji???? Synek co Ty bierzesz?
Yyy
Yyy 04.04.2016, 00:07
Synek, przestań chrzanić
Jak zazdroszczą że się coś w Bielawie dzieje to niech się przeprowadzą tutaj.:-))))))))))))))

Sławuś
Sławuś 03.04.2016, 00:15
Ale w całym powiecie coś robią pozytywnego
A w Bielawie???
Wielkie g......
max kolanko
max kolanko 01.04.2016, 23:41
przydałaby się zmiana burmistrza na bardziej konkretnego i reprezentacyjnego. Ten Łyżwa kiepski wizerunek ma. Za to jego lizusy Mozejko, Masykowa panosza się jak pawie. Wszędzie ich pełno aż ludzie się śmieją Poważni radni Dragon, Paluch,Florczak nie biegają po każdym festynie,nie lansują się,nie poklepuja po plecach i maja poszanowanie a Ci...szkoda gadać. Na sile chca zaistniec
Co do samej 3-ki burmistrzów
1-Łyżwa nijaki, żaden z niego przywódca czy menadżer miasta. Marionetka
2-Runowicz- cwany lis, nigdzie go nie widać a tak naprawdę to on trzęsie urzędem
3-Grejner-miła i ładna. Z całej trójki najlepsza

Szczekaj dalej Adaś
Szczekaj dalej Adaś 01.04.2016, 22:12
Podobno Pachura z Hordyjem po usłyszeniu informacji o kolejnym inwestorze, już 3 dni piją haha :D Adaś daj spokój, co było już nie wróci. Po 16 latach w Bielawie upadł komunizm( przypominam, że Dźwiniel był w PZPR, był sekretarzem w Bielbawie). A ty dalej swoje, nieładnie Adaś nieładnie.
Uvk
Uvk 02.04.2016, 01:28
A ja Ci przypominam że Runowicz w tymże Bielawie kradł materiał i został złapany.Czyli kto lepszy?Sekretarz czy złodziej?
?
? 04.04.2016, 21:59
Czy to prawda?????
live is brutal
live is brutal 03.04.2016, 12:01
Runowicz nie ma dobrej opinii. Oj nieeee. U nas jak na samej górze prezydent/burmistrz wystawieni jako bogobojni,mili,uczciwi a nimi sterują taki Kaczyński i Macierewicz a u nas Runowicz, Jurcewicz.
Yyy
Yyy 02.04.2016, 01:22
Hahahahahahah. Dobre.Trzecim inwestorze.Pewnie działki im za darmo dają.
ola
ola 01.04.2016, 18:52
no, tutaj widzę baletnicę, tylko taka smutna nie mogła pokazać nowej kiecki, aj jaka szkoda
Bielawianin
Bielawianin 01.04.2016, 15:38
Oj zabolało urzędowych wazeliniarzy - tak trzymać panie Adamie
tolek
tolek 01.04.2016, 15:37
Tę ankiete to sobie w doope wsadzcie !!
Bielawianin
Bielawianin 01.04.2016, 14:26
co ty na to Pachura http://ddz.doba.pl/artykul/kol… hehe chyba zawał murowany razem z Andrzejkiem i Rysiem brawo dla Łyżwy
Mogłeś startować teraz nie płacz
Mogłeś startować teraz nie płacz 01.04.2016, 11:34
Niezdany bo przestali finansować TV Łysego i innych znajomych
Dfg
Dfg 02.04.2016, 01:24
Ten burak znowu to samo.Macie coś konkretnego do powiedzenia czy będziecie tak bredzić?
nauczyciel
nauczyciel 01.04.2016, 11:15
Masakra z tą Bielawą, fizyk, polonistka i wszystkowiedzący, a sprawdzian z rządzenia jak na razie niezdany
heheh
heheh 01.04.2016, 10:05
Kolejny inwestor w Bielawie już trzeci właśnie otrzymał potwierdzenie a Łysy chyba oszaleje jak Łyżwa to ogłosi hehe brawo dla Łyżwy
Sławek
Sławek 01.04.2016, 09:36
tam dla was nie warto nic robić, szmaciankę trzeba wam wybudować bo nic nie potraficie, autor tych ciągłych szmatławych reportaży musiał być strasznym nieukiem i ma osobisty uraz do Łyżwy
ddz
ddz 01.04.2016, 09:14
Re:TV kłamczuszki do pracy, bo pracujesz za nasze pieniądze urzędasie, a nie spamujesz w godzinach pracy
RE ddz
RE ddz 01.04.2016, 09:28
to poproszę o podwyżkę cioto a urzędasy i tak będą robić co im się podoba czy to łyżwa czy dźwiniel
pitu pitu
pitu pitu 01.04.2016, 09:11
Fakty się bronią same i nie jest to śmieszne, bo wszyscy widzą, że Łyżwa coraz bardziej wycofany jest, a główne skrzypce gra Runowicz
TV kłamczuszki
TV kłamczuszki 01.04.2016, 09:08
Łysy żyłka ci niedługo pęknie już nawet nie masz o czym pisać hehe oj boli dupsko boli
Sławek
Sławek 01.04.2016, 09:30
jesteś beznadziejnie głupi nierobie, w tej bielawince nic nie warto dla was robić, tyle w temacie
Urzędowe przydupaski
Urzędowe przydupaski 01.04.2016, 15:34
Nieładnie pisać łysy o burmistrzu-a że burmistrza dupsko boli z nieróbstwa to wszem wiadomo klakierze.

Pozostałe