KTOŚ MÓWIŁ O OSZCZĘDNOŚCIACH?

  • 25.03.2016, 15:05 (aktualizacja 25.03.2016, 16:49)
  • Telewizja Sudecka
KTOŚ MÓWIŁ O OSZCZĘDNOŚCIACH?
Miały być oszczędności, a wyszło jak zawsze. Przypomnijmy Bielawa dokonała zamiany dróg, nową obwodnice oddała w zarząd Województwa Dolnośląskiego, twierdząc, że jest to dobre i oszczędne rozwiązanie dla miasta, a w zamian wzięła ul. Żeromskiego.

 

I już widać pierwsze efekty zamiany i rzekome oszczędności. Na wiosnę wyjechały ekipy remontowe, aby łatać dziury i oczywiście zaczęli od tych najbardziej zniszczonych. W pierwszej kolejności łatają ul. Żeromskiego bo jest w najgorszym stanie.

 

 

 

Wcześniejsze info:

ŁYŻWA ZOSTAWIA MIASTO NA LODZIE

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenek
zenek 31.03.2016, 15:47
P.Działo najlepszy kolega P.runowicza. przecież o to chodzi zeby jeszcze dać kumplowi zarobić. ludzie opanujcie się.
kamil
kamil 29.03.2016, 04:34
jakby nie załatali to pewnie powstałby materiał "tragiczny stan ulicy żeromskiego" albo coś w tym stylu...
buuu
buuu 29.03.2016, 08:42
No pewnie, jakby nie patrzeć to zawsze dupa z tyłu, nie będzie lekko do samych wyborów
Jasnowidz
Jasnowidz 26.03.2016, 11:25
To Maklakiewicz już wtedy wiedział, że Łyżwa zrobi taki frajerski biznes z tymi drogami??? ;-)
Bielawianin
Bielawianin 25.03.2016, 22:01
To element strategi nieudacznika Rujnowicza – zrujnować budżet miasta. Patrzeć tylko jak „znana” firma budowlana podejmie się idiotycznego projektu budowy basenu przekraczając wielokrotnie planowany budżet.
radny
radny 25.03.2016, 21:11
ulice robić patałachy ,tyle ulic do remontu w bielawie
agnieszka
agnieszka 25.03.2016, 21:09
zamienił stryjek siekierkę na kijek , do remontu cała żeromskiego
doktor
doktor 25.03.2016, 21:07
Adam przyjedz na hempla zoabcz lampe jaka zostawili w chodniku poprzednicy
bwa
bwa 25.03.2016, 22:16
Ty podjedz i zobacz co wyrosło na chodniku obok sali bielawskiego lo
widz
widz 28.03.2016, 20:58
i zobacz piekna skrzynke dialogu na lotniczej np iekna sprawa
deseczka
deseczka 25.03.2016, 19:03
Balon to Asbud czy wszędobylski Wrona?
Widz
Widz 25.03.2016, 17:35
Wesoło jest w tej Bielawie straszno i śmieszno
Tub
Tub 25.03.2016, 14:54
Boże ludzie!!! Trzeba pogonić tych nieudaczników
Brawo
Brawo 25.03.2016, 14:38
Brawo!!! Częściej proszę, popłakałem się ze śmiechu, końcówka za...sta.
M
M 25.03.2016, 14:25
Panie Pachura materiał ligowy! Tylko dlaczego ja też za to płace. Szkoda miasta w rękach tych władz tylko porażki i rozpasane wydatki. A tak wiele obiecali czyżby tylko kłamali?
Chodnik J.
Chodnik J. 25.03.2016, 14:22
A dlaczego jest Żeromskiego w takim stanie? Wczoraj te dziury nie powstały !! Zato w polach piękne oświetlone drogi. Dla starej władzy było przyjemniej przecinać czerwone wstążki w polach niż zadbać o drogi w mieście. Taka jest prawda!
trotuar
trotuar 29.03.2016, 12:52
Chodnik J.Znasz takie stare trafne powiedzenie?
" lepiej się nie odzywać i wydawać się być głupim ,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości ". Zastosowanie przez ciebie tej zasady wyjdzie i tobie i otoczeniu na dobre
gosc
gosc 25.03.2016, 14:32
Tak gadasz o drogach w polach, a to przeciez przy nich i dzieki nim ma sie budowac nowy zaklad, ktorym szczyci sie urzad. Gdyby nie dziwne decyzje Lyzwy to koszty remontu pokrywalo by wojewodztwo, a nie my - Bielawianie.
pisowiec
pisowiec 25.03.2016, 14:25
Gościu, ta droga była wojewódzka, więc oglądaj ze zrozumieniem, To Łyżwa ją przejął i teraz ma problem
gosc
gosc 25.03.2016, 13:49
Ciekawe kto na tym zarobil ?
poi
poi 25.03.2016, 13:45
dziś się wje***** na 19" felgach w te jeba** dziury 2 opony za 1200zł do wyje*****
xxx
xxx 25.03.2016, 13:41
dobre, gratulacje za pomysł z rejsem!!!
bwa
bwa 25.03.2016, 13:39
niby to smutne jest, a smiac sie chce z tego
co to jest?
co to jest? 25.03.2016, 13:38
Cała prawda i tylko prawda o Łyżwie i Runowiczu drogowcu, pytanie jeszcze jaka firma łata te dziury?
iii
iii 28.03.2016, 20:53
jak to jaka? Przeciez wiadomo,że Asbud.

Pozostałe