Poniedziałek, 14.10.2019

BUDŻET BIELAWY NIE JEST Z GUMY

  • 10.03.2016, 13:25 (aktualizacja 10.03.2016, 17:20)
  • Telewizja Sudecka
BUDŻET BIELAWY NIE JEST Z GUMY
O tym, że budżet miasta nie jest z gumy i nie da się w nieskończoność rozciągać wiedzą wszyscy doświadczeni samorządowcy. W przypadku bielawskiej władzy jest to chyba nauka jeszcze nie zdobyta. Zamiast pozyskiwać, jedynie konsumują i to na bardzo dużą skalę.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof
Krzysztof 11.03.2016, 20:58
W trakcie kampanii wyborczej krzyczeli , że Piotr Łyżwa rozwiąże wszystkie problemy w Bielawie - a mamy szczyt niekompetencji. Wstyd
skandal!!!
skandal!!! 11.03.2016, 17:40
Wszyscy się podniecają basenem nie patrząc na konsekwencje wydawanych bezmyślnie pieniędzy z budżetu, których tak naprawdę nie ma bo przecież na inne zadania zaciągają obligację na 3 000 000 zł. Pytanie czy kupujemy samochód jak nie mamy co do garnka wsadzić? Na dodatek najprawdopodobniej wodę do basenu trzeba będzie wpuścić z ujęcia wodociągowego. Czy ktoś zdaje sobie sprawę ile będzie kosztowała sama woda? Za to zapłacimy my wszyscy mieszkańcy Bielawy, a obecna władza nie patrząc na konsekwencje próbuje zbudować sobie kapitał polityczny na katastrofalnym sposobie zarządzania finansami publicznymi. Ludzie nie dajcie się na to nabierać!!!! Miasta na to nie stać!!!!
Piotr Rak
Piotr Rak 11.03.2016, 18:57
Skandal!!! problem w tym, że na te 3000000 zł gmina może nie "wypuścić " obligacji.Każdy bowiem inwestor inwestuje w bezpieczne instrumenty finansowe.Gmina Bielawa natomiast nie jest bezpieczną inwestycją ponieważ jest
wpisana przez moją firmę do BIG (biuro informacji gospodarczych) jako nieżetelny płatnik.Pytanie jaki inwestor będzie chciał inwestować w takiej Gminie? Pozostawiam to do oceny.
Ps.Zapraszam do szkalowania mojej osoby przez Urzędników i nie tylko.
tadzio
tadzio 22.04.2016, 02:42
Przecież jesteś bankrutem - zajmij się pracą, a nie donoszeniem i oczernianiem wszystkich gimbusie
Un Szac
Un Szac 11.03.2016, 20:13
dobrze ze w Bielawie są ludzie którzy się nie boją. Szacun
trojan
trojan 11.03.2016, 15:55
Sytuacja powyborcza w Bielawie przypomina Kłodzko . W Bielawie nowy burmistrz to nieudacznik i w Kłodzku nieudacznik. Obaj NIEUDACZNIKI do odwołania !!!
Bielawianin
Bielawianin 11.03.2016, 15:14
Podaj się pan do dymisji i nie trzeba będzie wydawać kasy z budżetu miasta.
Bielawa
Bielawa 11.03.2016, 10:53
Po co pokazujecie stare budynki, zniszczone, zaniedbane? Zgniły w ostatnim roku? A co robiła stara władza ze to tak wygląda? Ulice w polach i inkubatory? W inkubatorach dzieciaki sie latem nie wykąpią, a nie wszystkich stać na wyjazd nad morze. Zaniedbane ośrodki sportowe i tak dalej. Obudźcie się ludzie i przestańcie pluć jadem. Bielawa będzie atrakcyjna dla mieszkańców. I młodzież będzie miała frajdę z treningów na wyremontowanych salach i latem nad wodą. A nie w tych przez stare władze zapomnianych zapomnianych dziurach. Czas pokaże.
rok
rok 11.03.2016, 17:30
gdybyś był bardziej zorientowany to wiedzial byś ze w artinkubatorze jest wiele ciekawych zajęć dla dzieci i to przez cały rok. Jest to zatem atrakcja dla dzieci nie tylko na wakacje tak jak to będzie z basenem
ds
ds 11.03.2016, 09:35
referendum??? smiech na sali wydacie z budżetu kilkadziesiat tys. i tak ludzie maja to w dupie :)
Hhh
Hhh 11.03.2016, 14:37
No i chyba jednak nie mają w dupie
gg
gg 11.03.2016, 10:24
Cyfry nie kłamią ludzie są za referendum .
ds
ds 11.03.2016, 13:52
hehe oj cale 200 osob hehe:)
a tak
a tak 11.03.2016, 15:32
Nie ma co lekceważyć wyników sondy, przypomnę, że Łyżwa wygrał z Dzwinilem zaledwie 264 głosami, czy coś około, więc nie jakimś druzgocącym wynikiem, a teraz pewnie przegra z każdym kto będzie stawał w wyborach
Duda
Duda 11.03.2016, 09:09
Szanowny Panie Łyżwa proszę podać się do dymisji to chyba Pan potrafi i to zanim w referendum Pana wyrzuca
d
d 11.03.2016, 08:04
nie jestescie portalem bezstronnym wiec pytanie o referendum mozecie sobie wsadzic
lis
lis 11.03.2016, 08:38
ale portal czytają wszyscy
a co boisz się o utratę pracy w urzędzie?
Wilk
Wilk 12.03.2016, 11:07
jesteś nikim.
Ela
Ela 11.03.2016, 06:20
Jestem turystką z Warszawy, chciałam przyjechać do Was na kilka tygodni. Zawsze szukam informacji na temat miejsc w które mam jechać w lokalnych portalach. Państwo skutecznie mnie zniechęcili.Nie lubię miejsc ze złą aurą. Zatrzymam się w Dzierżoniowie. Pozdrawiam
kot
kot 11.03.2016, 08:39
z du.y jesteś a nie z Warszawy! droga urzedniczko
dark
dark 11.03.2016, 12:32
Oda do dupy
Dupa ludzkosci raju pozbawila
Dupa a nie jablko Adama skusila
Dupa nieraz królów dawnych mianowala
Dupa tez ich nieraz detronizowala

Dupa bogaci, dupa rujnuje
Dupa losami swiata kieruje
Dupa pomaga i dupa przeszkadza
Dupa miluje i dupa zdradza

Dupa zebraków i królów raduje
Dupa w palacu i w chacie króluje
Dupa smakuje mlodym i starym
Dupa tchnie zadza, upaja czarem

Dupa pachnie, dupa smierdzi
Dupa tez wspaniale pierdzi
Dupa wielkie kupy sra
Dupa na klarnecie gra

Dupa motorem zawsze i wszedzie
Dupa jest haslem i haslem bedzie
Dupa krzepi i dupa rodzi
Dupa nigdy nie zaszkodzi

Dupa dziewczeta wyprowadza z nedzy
Dupa to najlepsza kopalnia pieniedzy
Dupa wszystkich chlopaków jak w banku gromadzi
Dupa wszystkich frajerów do oltarza prowadzi

MORAL:
Czlowiek sie rodzi i z dupy wychodzi
Czlowiek sie zeni na dupe wchodzi
Czlowiek umiera na dupie lezy
Wszystko na tym swiecie od dupy zalezy!
DDZ
DDZ 11.03.2016, 07:41
Strasznie przykro mi to pisać, ale raczej jeszcze bezpieczniej będzie zatrzymać się we Wrocławiu, bo powiat dzierżoniowski to totalny zaścianek i zła aura jest tu wszędzie ;)
Ogarnijcie sie
Ogarnijcie sie 10.03.2016, 22:31
Zwróćcie uwagę ,ze wszyscy broniący obecną ekipę nie odnoszą sie merytorycznie do zarzutów przedstawionych w piśmie Posła do Prokuratora ,tylko bajdurzą o Dzwinielu, o poprzednikach , o korytach itp. Wniosek prosty BOJĄ SIĘ.
Robert
Robert 10.03.2016, 22:03
ZERO OBIEKTYWIZMY TELEWIZJO.ŁYŻWA ZABRAŁ WAM DOFINANSOWANIE I UJADACIE. NIE JESTEM Z BIELAWY ALE CO DO SAMORZĄDÓW W POLSCE WIADOMO W TYM ANTYLUDZKIM PAŃSTWIE TYCH ZŁODZIEI TO KOLESIOSTWO DO PIERDLA TYLKO. CZAS NA ZMIANĘ USTAWY O SAMORZĄDACH I ZAKAZAĆ POWOŁYWANIA ZASTĘPCÓW DLA MIAST DO 20 TYSIĘCY DO 20 MOŻNA JEDNEGO I TYLE. ZAKAZAĆ UCHWALANIA BUDŻETU Z DEFICYTEM I BRANIA KREDYTÓW W OGÓLE ALBO TYLKO GDY KREDYT WYNOSI 5-10 % DOCHODÓW. I KONIEC.
.....
..... 11.03.2016, 17:05
Dalej Cie pytam Robert widziałeś kwity o dofinansowywaniu TV Sudeckiej ? wieć nie pier..ol jak nie wiesz ..bo uslyszałeś od kogos ze tak było i wierzysz bo Ci tak wygodnie i to twoja opcja polityczna a jak uslyszysz prawde to bardzo boli..
mama
mama 11.03.2016, 08:42
w Bielawie są 2 media informacyjne. 1 TV sudecka 2 wiadomości Bielawskich
Wiadomości są drukowane przez urząd wiec są mocno jednostronne a tv przedstawia druga stronę medalu.
Zatem każdy obywatel może sobie sam wyrobić opinie w oparciu o oba zrodla
biu
biu 10.03.2016, 22:22
ej Robercik, daj już sobie spokój z jakimś dofinansowaniem, bo to już jest męczące. Co Ty sobie myślisz ,że Bielawianie to debile? Nie potrafią odróżnić białe od czarnego???? Wasz poziom jest żenujący.
Robert
Robert 11.03.2016, 01:49
Wcześniej nie ujadali jak waszego burmistrza zaprzysiężono. Potem nagle zaczęły się ataki. Z czego te ataki jak nie z tego, że coś musiało im się urwać. Jeśli nadal wierzysz, że Sudecka robili to z dobrej wolni z myślą o Bielawie to jesteś naiwny i tyle. Wcześniej słupy oświetleniowe były wbije w parkingi i telewizja tego nie widziała wcześniej, a tera ujada i usilnie próbuje udowodnić, że to Łyżwy wina. CO ZA RÓŻNICA KTO RZĄDZI TERAZ, A WCZEŚNIEJ TO SAMO KOLESIOSTWO TABUNY URZĘDNIKÓW BRANIE KREDYTÓW ITD. ALE BĄDŹMY OBIEKTYWNI W NIEKTÓRYCH SPRAWACH KIEDY SIĘGA SIĘ PO KŁAMSTWO I MANIPULACJE ABY TYLKO KOGOŚ CHCIEĆ ROZNIEŚĆ.
biu
biu 11.03.2016, 03:39
Robert przeeeeestań. Może powiedz coś o materiale. Jakieś wnioski? Zapraszam do dyskusji merytorycznej
Robert
Robert 11.03.2016, 14:39
O materiale ??? Obiektywnie patrząc każdy ciągnie do koryta i swoich wsadza. A kredyty powinny być zakazane gdy dług sięga aż 40 paru milionów złotych.
Bercik
Bercik 11.03.2016, 15:11
Robercik w nocy pisałeś ,ze to kłamstwo i manipulacja. Cóż cię tak oświeciło ,ze " obiektywnie patrząc ,każdy ciągnie do koryta i swoich wsadza" . Podrzucić ci ulotkę wyborczą Łyżwy , miało być zupełnie inaczej , a jak jest każdy widzi. I wiesz co
Robercik jest gorzej niz było i żebyś nie wiem jak sie wysilał faktów nie zmienisz.
hehe
hehe 10.03.2016, 21:46
Oj dupa boli co? urwala sie kaska to trzeba ciskac gromami:) za dzwinela tv pokazywala same pozytywy. teraz materialy z bielawy tylko szkalujace. Powod? kasa tego sie popiera kto placi co nie panie P?:)
xzc
xzc 10.03.2016, 22:15
Jak pijesz to nie komentuj bo nie wiesz co piszesz, bohater z Ciebie po kilku piwach i anonimowo
takie tam
takie tam 10.03.2016, 21:05
Narzekać teraz można, trzeba było myśleć jak Łyżwę wybierali ci co wybierali, to teraz mają osobę nie przygotowaną do pełnienia takiej funkcji.
mieszkanka
mieszkanka 10.03.2016, 21:00
Prawda jest taka, że nic się w mieście nie dzieje. Te sondaże mówią same za siebie. Czas na referendum!!!
uciekający stąd
uciekający stąd 10.03.2016, 21:21
Nie dzieje jak nie dzieje, ale korupcja jest. Tych radnych bezradnych też trzeba pogonić. Im nie chodzi o dobro miasta,ale o posadki i kasę.
bip
bip 10.03.2016, 20:26
nawet przetarg na basen źle napisali. unieważniono go właśnie,ciekawe kto tą inwestycję zrobi
http://bip.um.bielawa.pl/pl/bi…
Ciekawe
Ciekawe 10.03.2016, 22:39
Ciekawe ,czy unieważnienie ( być może rownież ustawionego) przetargu na basen ma związek z zarzutami postawionymi w powyższym piśmie Pana Posła ,dotyczącego nieprawidłowości w przetargu TBS.
jjj
jjj 10.03.2016, 23:59
Jakich nieprawidłowościach piszesz Ciekawe? To jest ewidentna korupcja.
Ttt
Ttt 10.03.2016, 20:19
Robić to referendum do cholerny,a jak nie to tak jak KOD zrobić manifestację i na taczkach ich wywieźć.
Bielawianin
Bielawianin 11.03.2016, 08:45
niech nie zapomni zabrać z Bielawy byłego senatorka z PO, nam jest niepotrzebny a mimo to go wcisnęli na stołek
poco
poco 10.03.2016, 20:10
A jakie koszty będą na utrzymanie takiego basenu, obsługa ratownicy itp. wystarczy spytać się ile to kosztuje w Dzierżoniowie i Pieszycach, ale co tam cudze łatwiej się wydaje niż własne.
bb
bb 10.03.2016, 19:58
Ludzie potrzebują nowych miejsc pracy, a nie wydawać 1,8 melona na jakieś atrakcje w basenie, przez dwa miesiące. Dostaną dzieciaki po 500 na głowę, to wyjada sobie na Majorkę.
b
b 10.03.2016, 19:16
LUDZIE !!! Mniej nienawiści, a będzie WAM milej !
bida
bida 10.03.2016, 19:33
Z faktami się nie dyskutuje, amatorzy i tyle, raczej nie dociągną do końca kadencji, a nawet jak im się uda to tylko będzie to ze szkodą dla miasta bo widać, że nie maja pojęcia o rządzeniu i zarządzaniem miastem
Tttt
Tttt 10.03.2016, 19:28
Jakiej nienawiści. Tylko ekipa Łyżworolek sieje nienawiść.Mochery nie mają argumentów to pieprzą pierdoły.
uważny
uważny 10.03.2016, 19:13
To zbiornik już nie jest zabetonowaną nikomu niepotrzebną dziurą panie "rzetelny"?

Pozostałe