LAUREATKA POLONISTYCZNEGO ZDOLNEGO ŚLĄZAKA GIMNAZJALISTY

  • 07.03.2016, 10:56 (aktualizacja 07.03.2016, 11:00)
  • Telewizja Sudecka
LAUREATKA POLONISTYCZNEGO ZDOLNEGO ŚLĄZAKA GIMNAZJALISTY
Uczennica klasy 3d Zespołu Gimnazjów nr 3 Paulina Ullrich przeszła II etap finałowy i została laureatką konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka polskiego. I to jedyną w powiecie. Opiekunką uczennicy była Elżbieta Fiałkowska-Krzysik.

Realizatorem XVI edycji konkursów zDolny Ślązak Gimnazjalista w ramach bloków: matematyczno-fizycznego, humanistycznego, przyrodniczego oraz XIII Konkursu zDolny Ślązaczek jest Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Konkursy te realizowane są w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Organizatorami konkursów są: Dolnośląski Kurator Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Konkursy nadają laureatom szczególne uprawnienia przy naborze do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe