PODEJRZANA O ZABÓJSTWO ARESZTOWANA

  • 02.03.2016, 13:19 (aktualizacja 02.03.2016, 13:24)
  • Telewizja Sudecka
PODEJRZANA O ZABÓJSTWO ARESZTOWANA
Kara nawet dożywotniego więzienia grozić może kobiecie zatrzymanej przez policjantów z powiatu świdnickiego, a podejrzanej o zabójstwo swojego męża. 58-latka, która usłyszała już zarzuty w tej sprawie, decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

Świebodziccy policjanci zatrzymali 58-letnią kobietę, podejrzaną o  zabójstwo swojego męża.  Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas  awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Świebodzic. Miedzy partnerami wywiązała się kłótnia, podczas której kobieta ugodziła swojego 58-letniego męża nożem w klatkę piersiową. Na miejscu czynności przeprowadziła policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza. Uczestniczył w nich również prokurator.

Po zatrzymaniu podejrzanej okazało się, że 58-latka jest nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymana kobieta już usłyszała zarzut  zabójstwa. Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Przypomnijmy, że za zabójstwo w świetle kodeksu karnego może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP w Świdnicy
podkom. Agata Oleśkiewicz
Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zccrp
zccrp 03.03.2016, 07:43
Może ją katował i kobieta nie wytrzymała.

Pozostałe