POŻAR BUDYNKU PRZY ULICY WIEJSKIEJ W BIELAWIE - APELE O POMOC

  • 29.02.2016, 14:41 (aktualizacja 29.02.2016, 17:30)
  • Telewizja Sudecka
POŻAR BUDYNKU PRZY ULICY WIEJSKIEJ W BIELAWIE - APELE O POMOC
Niedzielny poranek dla mieszkańców budynku przy ulicy Wiejskiej 1 w Bielawie był tragiczny. Tuż po godzinie 8:00 na poddaszu wybuchł pożar, który bardzo szybko się rozprzestrzeniał.

 

Część mieszkańców straciła niemal cały swój dobytek. Pojawiły się już apele o pomoc dla ofiar pożaru. Zbiórkę prowadzi między innymi Sportowe Przedszkole Niepubliczne przy ulicy Klonowej w Bielawie. 

 

www.facebook.com/Sportowe-Przedszkole-Niepubliczne

 

www.facebook.com/sp4bielawa/

 

www.facebook.com/gim3Bielawa

 

Poprzednie info:

POŻAR DOMU W BIELAWIE

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Crasytown
Crasytown 01.03.2016, 18:51
No i firma sie szybko do dachu znalazła. Ciekawe kto zadecydował o wyborze? Śmiechu warte !
Tr
Tr 01.03.2016, 07:49
Właśnie apel do ludzi ok zgadzam się Ale gdzie jest burmistrz Prezes Mzbm i OPS .PAN Prezes da socjalne lokale pewnie bez łazienki klitki Z OPS dostaną grosze.Nasze kochane miasto pomaga pijakom - Dostają kasę a potem wywrącają się po ulicy
Dają mieszkania bezdomnym pijakom z innych miast ...i remontują im (Wolności 120) A Nasi kochani Bielawianie dostają ochłapy albo nic...Taka jest prawda.

Pozostałe