OFM BIELAWIANKA BESTER BIELAWA NIEPOKONANA - AKTUALIZACJA

OFM Bielawianka Bester Bielawa niepokonaną drużyną na własnym parkiecie w całej rundzie zasadniczej II ligi.

Co więcej w Bielawie nie straciła choćby punktu, co jest nie lada wyczynem na tym szczeblu rozgrywkowym. STS Olimpia Sulęcin zaskoczyła, ale tylko w pierwszym secie. Potem już mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Goście i tak byli szczęśliwi po wygraniu seta, bowiem dał im on bezpieczny byt w II lidze (wiedzieli, że we Wrocławiu Gwardia prowadziła już 2:0 z SPS Chrobry Głogów - ostatecznie zakończyło się 3:2 dla Gwardia Wrocław).

OFM Bielawianka Bester Bielawa - STS Olimpia Sulęcin 3:1 (-22, 19, 20, 22)

Bielawa: Durski, Strubbe, Jutrzenka, Dalecki, Glinka (K), Tomiałowicz, Kukla (libero) oraz Polakowski, Grabowski, Janiak, Skwarcan
Sulęcin: Romańczuk, Greś, Janas, Troska, Sławiak (K), Gajowczyk , Sas (libero) oraz Zarębski, Jurant, Stefanowicz