PIŁKARSKI TURNIEJ W PIŁAWIE DOLNEJ

  • 20.02.2016, 11:05 (aktualizacja 22.02.2016, 09:21)
  • Telewizja Sudecka
PIŁKARSKI TURNIEJ W PIŁAWIE DOLNEJ
W sobotę 20 lutego w Pławie Dolnej odbył się turniej piłkarski zorganizowany przez UKS Siódemka Bielawa.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic
Kibic 22.02.2016, 10:15
Nie rozumiem komentarzy typu, że do Lechii UKS-owi daleko. UKS Siódemka to właściwie świeżak, a tu już turniej organizuje i na fejsie można poczytać, że ciągle gdzieś są zapraszani na turnieje. Kurcze ludzie ważna że dzieci się ruszają, mają z tego frajdę!!!!!! Także drogi Bobi, zobaczymy za rok, jak sobie będzie radzić UKS Siódemka. Pozdrawiam
bobi
bobi 21.02.2016, 18:04
nono akurat rozwój również miałem na myśli. Bez urazy :)
nono
nono 21.02.2016, 16:58
bobi, rozwój, a warunki to dwie inne rzeczy- myslimy co piszemy:) bez urazy
Bobi
Bobi 21.02.2016, 15:15
Drogi rodzicu. Rozumiem ze twoje dziecko należy do siódemki ale nie jest to najbardziej rozwijający się klub w naszym rejonie. Na przykład do warunków jakie mają dzieci w Lechii to daleka droga. Pozdrawiam
alumaniak
alumaniak 21.02.2016, 09:08
Dziękujemy za zaproszenie.......dziękujemy za świetnie zorganizowany turniej Panu Prezesowi i WSZYSTKIM RODZICOM dzieci UKS 7 Bielawa.......czekamy już na następny II turniej za rok.........pozdrawiam rodzic dziecka z UKS LECHIA Dzierżoniów
Rodzic
Rodzic 20.02.2016, 20:23
Super impreza! Siódemka Bielawa najlepiej rozwijający się klub dla dzieci w naszym regionie. Brawo i oby tak [email protected]
Kibic
Kibic 20.02.2016, 20:06
Brawo super turniej!!!!
ali
ali 20.02.2016, 19:57
gdzie uks 10 bielawa-ani widu,ani slychu
Leo Messi
Leo Messi 20.02.2016, 19:44
Bardzo udany turniej, świetnie zorganizowany, dzieci zadowolone...
Brawo dla trenera, młodych piłkarzy i ich rodziców.
UKS Siódemka najlepsza w Bielawie!
X
X 20.02.2016, 17:42
Świetna wypowiedź trenera!

Pozostałe