BIELAWSKIE POLONEZIAKI KRĘCĄ FILM

  • 10.02.2016, 13:13
  • Zbigniew Kukiełka
BIELAWSKIE POLONEZIAKI KRĘCĄ FILM
W Spółdzielczym Centrum Kultury, Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie trwają przygotowania do realizacji filmu pt : Tradycja da się lubić.

 

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bielawianin
bielawianin 19.02.2016, 11:28
Czemu p. Derenowska nie mówi że producent filmu, Karol Warda to jej synek, znów klany rodzinne?
KW
KW 08.04.2018, 11:46
Dlaczego p. Derenowska ma mówić o rodzinie?
a tak
a tak 22.02.2016, 08:20
Jak masz z tym problem, to zgłoś się do Pana Derenowskiego i powiedz mu to, i wytłumaczy dla czego on, anie ktoś zewnątrz.
e
e 19.02.2016, 13:41
Kto to jest? Ależ proszę bardzo: http://www.goldenline.pl/j-kar…
KW
KW 08.04.2018, 11:45
Dzień dobry, zastanawia mnie co za problemem jest że syn wspiera (za darmo!) rodzinę?
bielawianin
bielawianin 21.02.2016, 17:50
nie to jest ważne kim jest ten pan,ważne że tworzą się klany rodzinne: Derenoweski, prezes S.M. jego żonka p. Derenowska i jej synalek p.Warda a może jeszcze przy tym filmiku zatrudni swoją córeczkę?
ja
ja 21.02.2016, 20:46
jesteś głupi gnojek
bielawianin
bielawianin 22.02.2016, 12:13
tuba Spółdzielni i prezesa?
spółdzielca
spółdzielca 22.02.2016, 18:48
Co za baran wypisuje takie kalumny, masz żal i pretensje do Derenowskich to im wygarnij a nie czepiaj się nakręcanemu filmowi.Mają rację "Poloneziaki" w pełni na to zasłużyły i basta!
spóldzielca
spóldzielca 14.02.2016, 13:41
Brawo, należy pokazywać osiągnięcia tej młodzieży skupionej w SCK przy Spółdzielni. Należałoby nakręcić jeszcze jeden o przetargu na sprzątanie klatek,a naprawdę w tym przetargu jest wiele niejasności.
Janek
Janek 10.02.2016, 22:36
Bo SM w Bielawie to kraina mlekiem i miodem płynąca. Tu nie ma problemów a najważniejsze są Poloneziaki
Bielawianka
Bielawianka 10.02.2016, 14:52
"Szeroka kampania promowania polskiej tradycji ludowej, folklorystycznej" a od co najmniej 10 lat spółdzielnia nie wybudowała choćby jednego mieszkania.
M
M 11.02.2016, 22:23
Dla kogo ma budować jak 300 mieszkań stoi pustych?

Pozostałe