JUŻ W SOBOTĘ OTWARCIE SEZONU W ZIELEŃCU

  • 11.12.2015, 09:11 (aktualizacja 11.12.2015, 09:19)
  • Telewizja Sudecka
JUŻ W SOBOTĘ OTWARCIE SEZONU W ZIELEŃCU
12 grudnia odbędzie się uroczyste powitanie zimy na Dolnym Śląsku. Gdzie? Oczywiście w Zieleńcu.

Choć zima zawitała w tym roku w Sudety wcześniej, to niestety zeszłotygodniowe „upały” nieco popsuły warunki na stokach. Jednak w ostatnich dniach wróciły przymrozki, więc ponownie armatki śnieżne ruszyły pełną parą. Sytuacja jest o tyle sprzyjająca, że prognozy pogody na najbliższe godziny i dni wydają się być niezwykle sprzyjające.

W związku z tym już 12 grudnia, punktualnie o godzinie 12:00 na uroczyste otwarcie sezonu zaprasza do Zieleńca Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Duszniki Zdrój oraz Zieleniec Ski Arena. Oprócz możliwości szusowania do późnych godzin wieczornych, organizatorzy przewidzieli także liczne atrakcje dla wszystkich, którzy tego dnia do Zieleńca zawitają. Konkursy i warsztaty dla całych rodzin, eko gotowanie Zbigniewa Koźlika, koncert zespołu Me, Myself and I oraz występ Teatru Avatar, pokazy ratownicze GOPR-u czy porady dietetyków to tylko niektóre z nich. A do tego narty, narty i jeszcze raz narty, wyjątkowa atmosfera zielenieckiego kurortu i wyborna, zróżnicowana kuchnia tutejszych barów i restauracji.

Na głównym parkingu (przy siedzibie GOPRu) zaprezentowany zostanie Dolny Śląsk w pigułce, tradycyjnie już przedstawione zostaną też niektóre dolnośląskie atrakcje, w tym oferta Huty Julia oraz bolesławieckiej ceramiki.

Przez dwanaście godzin będzie w trakcie imprezy przede wszystkim aktywnie, bezpiecznie i zdrowo, bo że śniegu i mrozu nie zabraknie, nie mam już żadnych wątpliwości. Dodatkowym udogodnieniem dla narciarzy będzie możliwość korzystania ze specjalnego SkiBusa, który 12 grudnia od 10:00 do 20:00 (o każdej pełnej godzinie) będzie woził narciarzy z centrum Dusznik Zdroju (wyjazd z parkingu przy Pensjon Matteo) pod sam stok w Zieleniec Ski Arena.

Zieleniec jest w pełni przygotowany do nadchodzącego sezonu narciarskiego. Nowe inwestycje, przegląd sprzętu, modernizacje infrastruktury mamy już za sobą. Teraz pozostaje tylko uroczyście otworzyć sezon i korzystać z zimy, która trwać ma w tym sezonie ponad 150 dni!

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe