WILCZEWSKI OCZYSZCZONY Z ZARZUTÓW

  • 03.11.2015, 21:55 (aktualizacja 04.11.2015, 14:15)
  • Telewizja Sudecka
WILCZEWSKI OCZYSZCZONY Z ZARZUTÓW
Za kilkanaście godzin Piotr Wilczewski poprowadzi Mariusza Wacha (31-1, 17 KO) do ringu w Kazaniu, gdzie czekać na nich będzie już wspaniały Aleksander Powietkin(29-1, 21 KO). Dzień przed tym startem z obozu byłego mistrza Europy, dziś szkoleniowca Wacha, napływają świetne i od dawna wyczekiwane informacje!

Przypomnijmy, w grudniu zeszłego roku samochód Piotra Wilczewskiego zostaje zatrzymany do "rutynowej kontroli", w wyniku której Wilczewski oraz podróżujący z nim na galę boksu w Radomiu Mariusz Wach i Kamil Łaszczyk zostają zatrzymani. Piotrowi Wilczewskiemu organy ściągania stawiają zarzuty, w związku z ujawnieniem w jego samochodzie niedozwolonych przedmiotów. Teraz po niespełna jedenastu miesiącach po przeprowadzeniu zakrojonego na szeroką skalę postępowania dowodowego organy ściągania umarzają postępowanie i stwierdzają, że Piotr Wilczewski nie popełnił czynu zabronionego, a zgromadzony w toku postępowania materiał dowodowy pozwolił jednoznacznie stwierdzić, że nie miał on nic wspólnego ze znalezionymi w samochodzie przedmiotami, ani nawet żadnej wiedzy na ten temat.


Więcej informacji na bokser.org
 

źródło: www.bokser.org

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
johny
johny 04.11.2015, 19:42
kino jak nic. Niewinny nasz bidulek jeden ale pare grosze zawsze poæyczy
kumaty
kumaty 04.11.2015, 10:20
Co mają już Ci mowie nikogo nie złapali nikomu nic nie udowodnili dziwne bo jakby normalnego obywatela złapali z czymś takimto idzie siedzieć i tyle. Jak to można z siebie dziada zrobić za parę groszy nawet pożyczają smalec innym
Podpis
Podpis 04.11.2015, 08:28
Ciekawe co teraz mają do powiedzenia ci, którzy niedawno wypisywali o Wilku bzdury ?

Pozostałe