BEZPIECZNE WAKACJE

  • 02.07.2013, 15:21
  • admin TVS
BEZPIECZNE WAKACJE
Czas wakacji to czas podróży. Na co zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru touroperatora? Czy kierować się opiniami w Internecie, czy też korzystać z bezpośredniego kontaktu z profesjonalnym sprzedawcą. My postanowiliśmy odwiedzić Centrum Podróży Pani Urszuli Strońskiej z Dzierżoniowa, która już

Czas wakacji to czas podróży. Na co zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru touroperatora? Czy kierować się opiniami w Internecie, czy też korzystać z bezpośredniego kontaktu z profesjonalnym sprzedawcą. My postanowiliśmy odwiedzić Centrum Podróży Pani Urszuli Strońskiej z Dzierżoniowa, która już od 22 lat doradza i pomaga wybrać najlepsze miejsc na wymarzone wakacje.

admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe