POLICJANT BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI

  • 12.09.2013, 12:39
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura
POLICJANT BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI
W Obiszowie, 8 września funkcjonariusze policji stoczyli walkę o tytuł najlepszego zawodnika w maratonach MTB. Oficjalny patronat nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu. Mistrzostwa rozegrane zostały na dystansie 35 kilometrów w ramach Pucharu Wzgórz Dalkowskich.
W Obiszowie, 8 września funkcjonariusze policji stoczyli walkę o tytuł najlepszego zawodnika w maratonach MTB. Oficjalny patronat nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu. Mistrzostwa rozegrane zostały na dystansie 35 kilometrów w ramach Pucharu Wzgórz Dalkowskich. Wśród zawodników znalazł się także Aspirant Sylwester Sordyl.
Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe