Wtorek, 22.10.2019

ZIELIŃSKI O ZATRZYMANIU WACHA, WILCZEWSKIEGO I ŁASZCZYKA

  • 11.12.2014, 18:00
  • admin TVS
ZIELIŃSKI O ZATRZYMANIU WACHA, WILCZEWSKIEGO I ŁASZCZYKA
Informacja o zatrzymaniu przez policję Wilczewskiego, Wacha i Łaszczyka obeszła już cały kraj. O sprawie rozmawialiśmy z Kamilem Zielińskim.
Informacja o zatrzymaniu przez policję Wilczewskiego, Wacha i Łaszczyka obeszła już cały kraj. O sprawie rozmawialiśmy z Kamilem Zielińskim.


admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 14.12.2014, 13:29
Sytuacja się wyjaśniła Piotrek miał kupić proszek do pieczenia ciasta świątecznego ale pani w supermarkecie się pomyliła
Gość
Gość 13.12.2014, 21:46
ia kaśkurwa podrzuciła i zadzwoniła na psy rutynowa kontrola oni czekali na nih
Gość
Gość 13.12.2014, 19:55
To element reklamy przed walką. Więcej zarobią na reklamach stacje tv
Gość
Gość 12.12.2014, 16:22
Znam ich osobiscie a tym bardziej Piotrka I nie ma takiej mozliwosci zeby wiozl taki szajs. Ci ktorzy ich wrabiaja to jakies cioty bo nawet nie stac ich na troche koksu tylko mieszaja troche fety Z maka I podrzucaja :) zero klasy :) wszyscy ktorzy w to wierza to tez frajerzy I ciotki :) zastaniwcie sie przez chwile -po Co im jakas mieszanka fety skoro kazdego jednego stac na koks A Tym bardziej Nie musza SPRZEDAWAC tego Bo maja kase na Wszystko :)


..
Gość
Gość 12.12.2014, 16:12
Ktos ich wrobil i do tego bardzo slaby numer ;)
Gość
Gość 12.12.2014, 16:02
Tacy ludzie jak zielinski nie powinni rozmawiac z mediami
Gość
Gość 12.12.2014, 00:00
widac ze chlopcy komus sie narazili galami w tak malym miasteczku pytanie komu katowice warszawa czy rzeszów jak ktos ich wrobił to ktos z ich srodowiska bo przeciesz zabieraja oglodalnosci z wiekrzych miast ktos podrzucil i zato czeba sie wziosci box to sport a nie obozy gagsterskie
Gość
Gość 11.12.2014, 22:54
czy Dzierzoniów to miasto sportu czy fikcji? bokserzy organizują gale a piorun i jego przydupasy pija wódkę w hali osiru w tym czasie. jak opowiadali na miescie co niektórzy pod stołem wciągali nosem jakies proszki czy tak powinny być organizowane imprezy sportowe ?
Gość
Gość 11.12.2014, 22:30
Fajna promocja miasta,ciekawe czy glowny sponsor z New Jersey to tylko piekarz czy cos wiecej,powinni ich sprawdzic i obserwowac,"zaprzyjaznione" kluby walki z Bielawy tez
gosc
gosc 11.12.2014, 21:37
ktos chce go wrobic!
gosc
gosc 11.12.2014, 21:37
ktos chce go wrobic!
Gość
Gość 11.12.2014, 20:58
Widzisz Kamil - kopaliście dołki pod innymi - sami wpadliście.
Gość
Gość 11.12.2014, 20:55
co za lipa szyta grubymi nićmi! Nigdy nie uwierzę, że Piotr Wilczewski ma cokolwiek do czynienia z narkotykami!
Gość
Gość 11.12.2014, 20:50
Święty Mikołaj im wszystko podrzucił no kur.. bidulki jeden chyba nie o tak i prezent prosili mikołaja.
Gość
Gość 11.12.2014, 20:45
A co w Boksie nie ma powiązań gangsterskich ?
Wszystko konkurencja. Ktoś im to po prostu to podrzucił.
Wyższa półka. Nigdy nie uwierzę w to, że taki kawał mogli by przemycać kilka nabojów i amfetaminę ... Ewidentnie wrobili ich w to i dali namiary Policji. To nie była kontrola z podejrzeniem przekroczenia prędkości czy coś i były podejrzenia o posiadanie narkotyków. To było wszystko zaplanowane przez policję. Ktoś dał im na nich namiary i ten sam ktoś podrzucił tą amfetaminę i amunicję. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Gość
Gość 11.12.2014, 20:16
Wstyd i jeszcze raz wstyd,ganiac po miescie z amfetamina i ostra bronia za pasem?Ratusz podal im reke a tu bec,ladnie to teraz wyglada,niesamowite,gnojki i tyle...
Gość
Gość 11.12.2014, 20:16
Piotrek trzymaj się będzie dobrze!
P...
P... 11.12.2014, 19:36
masakra..
Gość