TAJEMNICE RIESE

  • 03.06.2012, 22:40
  • Admin TVS
media-nasze_produkcje-tajemnice_riese_popr_24_kwietnia
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Tajemnice Riese” - kolejna produkcja Telewizji Sudeckiej, która jest kontynuacją dwukrotnie nagradzanego już filmu „Kryptonim Olbrzym”. Film ten w 2010 roku został nagrodzony Kryształowym Ekranem.
Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Viktor
Viktor 11.07.2014, 10:11
Nigdy nie dowiemy się całej prawdy, bo nie byłoby to na rękę ani Niemcom, ani Amerykanom, a tym bardziej Rosjanom. Skoro była radiacja to chyba jasne że był tam materiał promieniotwórczy. Pytanie jest jedno, czy mieli go już tam Niemcy, czy może "bawili" się tam nim Rosjanie. Myślę, że mimo wszystko to Niemcy końcem wojny prowadzili już zaawansowane prace, których zwieńczeniem miała być kontrolowana reakcja łańcuchowa. Skąd taka teza? Popatrzcie ilu Niemieckich naukowców wylądowało w stanach i jak ich udział w badaniach i pracach przyspieszył rozwój amerykańskich technologii wojskowych.

Pozostałe