ZAJĘCIA NORDIC WALKING

  • 14.06.2012, 12:49
  • Admin TVS
ZAJĘCIA NORDIC WALKING
Przypominamy, iż w dalszym ciągu można wziąć udział w zajęciach z Nordic Walking. Jest to kolejna akcja organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i czwartki o godzinie 17.

Przypominamy, iż w dalszym ciągu można wziąć udział w zajęciach z Nordic  Walking.  Jest to kolejna akcja organizowana  przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i czwartki o godzinie 1700. Miejscem  zbiórki jest basen kryty przy ulicy Sienkiewicza 13, skąd uczestnicy wraz z wyspecjalizowaną instruktorką wyruszają po Dzierżoniowie i okolicach. Nordic Walking to nic innego, jak spacer z kijkami. Jego założenie jest proste i niesie ze sobą wiele korzyści. Energiczne i dynamiczne chodzenie z kijkami pozwala na wzmacnianie tych grupy mięśni, które normalnie są zaniedbywane (uruchamianie obręczy barkowej). Poprawia kondycję i rozwija całe ciało. Dodatkowym atutem jest mniejsze obciążenie stawów kręgosłupa (w porównaniu z tradycyjnym bieganiem).

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 21.06.2013, 21:12
wielka szkoda, że bielawski OSiR nie podejmie takiej inicjatywy

Pozostałe