69. TOUR DE POLOGNE PRZEJEDZIE PRZEZ KŁODZKO

  • 11.07.2012, 09:21
  • Edyta Babiarz
69. TOUR DE POLOGNE PRZEJEDZIE PRZEZ KŁODZKO
W dniu 11 lipca 2012 r. odbędzie się międzynarodowy wyścig kolarski 69 Tour de Pologne UCI World Tour, który będzie przebiegać przez miasto Kłodzko. Będzie to 2 etap wyścigu z Wałbrzycha do Opola.

W dniu 11 lipca 2012 r. odbędzie się międzynarodowy wyścig kolarski 69 Tour de Pologne UCI World Tour, który będzie przebiegać przez miasto Kłodzko. Będzie to 2 etap wyścigu z Wałbrzycha do Opola. W związku z powyższym powiadamiamy o utrudnieniach w tym dniu  (w godzinach 12.00-15.00) w komunikacji pieszej i drogowej na całej trasie wyścigu  tj. Nowa Ruda – Nysa (m.in. ulice: Noworudzka – Sierpowa – Objazdowa – Korytowska/Zajęcza – Objazdowa/Dusznicka – Korytowska/Spółdzielcza – Dusznicka – Jana Pawła II – Kościuszki – Wojska Polskiego/Boh. Getta – Daszyńskiego/Malczewskiego – Pl. Jedności – Połabska/Lutycka – Grunwaldzka – Łużycka – Słowiańska/Piastowska – Lutycka/Łużycka – Mickiewicza  – Żeromskiego). Władze miasta zwracają się z prośbą o nie parkowanie pojazdów na trasie przejazdu kolumny wyścigu uwzględniając utrudnienia komunikacyjne tego dnia oraz stosowanie się do komunikatów i ostrzeżeń służb porządkowych.

Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe