NIETRZEŹWY MOTOCYKLISTA

  • 24.07.2012, 09:36
  • Edyta Babiarz
NIETRZEŹWY MOTOCYKLISTA
22 lipca o godz. 20.10 policjanci z Posterunku Policji w Łagiewnikach w trakcie patrolu zalewu wodnego w Sieniawce zauważyli motocyklistę, którego sposób jazdy wydał się policjantom podejrzany.

22 lipca o godz. 20.10 policjanci z Posterunku Policji w Łagiewnikach w trakcie patrolu zalewu wodnego w Sieniawce zauważyli motocyklistę, którego sposób jazdy wydał się policjantom podejrzany. Ich przypuszczenia okazały się trafne, gdyż 32-latnie mieszkaniec Roztocznika, kierował motocyklem Jawa mając ponad 2,8 promila alkoholu. W trakcie kontroli policjanci ustalili również, że właściciel pojazdu nie opłacił obowiązkowego ubezpieczenia OC za co czego go kara finansowa w wysokości 2 najniższych wynagrodzeń (około 3000 zł). Za kierowanie w stanie nietrzeźwym 32-latkowi grozi kara pozbawiania wolności nawet do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 10.

Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe