MICHAŁ GOŁDAS Z KŁODZKA POBIEGŁ ZE ZNICZEM OLIMPIJSKIM

  • 25.07.2012, 13:54
  • Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura
media-25072012_klodczanin_pobiegl_ze_zniczem
loadingŁaduję odtwarzacz...
Michał Gołdas z Kłodzka marzył o tym by pojechać do Londynu jako dziennikarz. Nie udało mu się jednak zrealizować swojego marzenia. Mimo wszystko los się do niego uśmiechnął i w piątek, 20 lipca pobiegł w sztafecie ze zniczem olimpijskim.
 
Michał Gołdas z Kłodzka marzył o tym by pojechać do Londynu jako dziennikarz. Nie udało mu się jednak zrealizować swojego marzenia. Mimo wszystko los się do niego uśmiechnął i w piątek, 20 lipca pobiegł w sztafecie ze zniczem olimpijskim. Ogień niesiony w pochodni przybywa do miasta-gospodarza igrzysk. To właśnie tam w trakcie ceremonii otwarcia zapalany jest znicz olimpijski, który płonie przez cały czas trwania zawodów. Emocje jakie towarzyszą podczas biegu wydają się być nie do opisania.
Katarzyna Krzak Krzysztof Stachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe