TROJE CUDZOZIEMCÓW ZATRZYMANYCH PRZEZ STRAŻ GRANICZNĄ

  • 30.07.2012, 10:04
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
TROJE CUDZOZIEMCÓW ZATRZYMANYCH PRZEZ STRAŻ GRANICZNĄ
Funkcjonariusze z placówki straży granicznej z Kłodzka (Sudecki OSG) zatrzymali troje cudzoziemców. Żaden z nich nie posiadał dokumentu uprawniającego do pobytu na terytorium RP.

W miniony weekend, działając w ochronie szlaków komunikacyjnych, funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w powiecie kłodzkim obywatelkę Ukrainy i dwóch obywateli Bangladeszu. Cudzoziemcy podróżowali rejsowym autokarem i samochodem osobowym. Podczas kontroli ustalono, że mężczyźni nie posiadali wiz, z kolei kobieta posiadała przeterminowaną wizę.

Obywatele Bangladeszu jechali do pracy do Włoch, Ukrainka wracała z Republiki Czeskiej, gdzie przez ostatnie miesiące pracowała. W związku z nielegalnym pobytem osób na terenie Polski zostały one, decyzją administracyjną, zobowiązane do opuszczenia jej terytorium.

Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe