KOLARSKIE EMOCJE W TUSZYNIE I OSTROSZOWICACH

  • 31.07.2012, 11:18
  • Adam Pachura
KOLARSKIE EMOCJE W TUSZYNIE I OSTROSZOWICACH
Klub LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, pragnie serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na kolarskie emocje w Tuszynie w dniu 03.08.2012 roku oraz w Ostroszowicach w dniu 04.08.2012 roku.

Klub LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, pragnie serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na kolarskie emocje w Tuszynie w dniu 03.08.2012 roku oraz w Ostroszowicach w dniu 04.08.2012 roku. W tych dniach rozgrywane będą Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Wyścigu Dwójkami na Czas o Puchar Marka Chmielewskiego Wójta Gminy Dzierżoniów i  Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wyścigu Indywidualnym na Czas w pozostałych kategoriach wiekowych w Tuszynie oraz Ogólnopolski Górski Szosowy Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego – Ostroszowice.

Wyścig zostanie przeprowadzony w 8 kategoriach wiekowych: młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza, junior, kobiety open, mężczyźni open, masters. Start pierwszego dnia zawodów o godzinie 16 w Tuszynie, natomiast wyścig ze startu wspólnego w Ostroszowicach rozpocznie się o godzinie 11. Wyścigi te będą ostatnią próbą zawodników Kadry Polski przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się w dniach 09-12.08.2012 w Holandii Do startu przystąpi Kadra Narodowa juniorów oraz Kadra Narodowa kobiet kategorii do 23 lat, w której znajdują się 3 zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów: Karolina Garczyńska, Paula Guz i Natalia Mielnik.  Występ takich zawodników na pewno podniesie rangę i prestiż zawodów.

Jazda indywidualna na czas w Tuszynie będzie pierwszym etapem czekającym na rywalizujących zawodników. Trasa czasówki przebiegać będzie z Tuszyna do Tuszyna z nawrotem w Mościsku. Dla zawodników kategorii młodzik będzie to jedna z najważniejszych imprez w sezonie.

Następnego dnia w Ostroszowicach odbędzie się wyścig ze startu wspólnego, będą to ogólnopolskie zawody kolarskie. Trasa zawodów będzie bardzo wymagająca i selektywna ponieważ runda wyścigu przebiega pod  stromy podjazd  pod Myśliszowie. Start Ostroszowice, Kietlice, Myśliszów i meta w Ostroszowicach.  Wyścig będzie bardzo widowiskowy i pełen emocji. Zapraszamy wszystkich chętnych do przybycia i kibicowania!!!

Poniżej znajduje się link regulaminu zawodów:

Jazda na czas - Tuszyn

http://www.dzkol.eu/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=fileinfo&id=590

Wyścig ze startu wspólnego- Ostroszowice

http://www.dzkol.eu/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=fileinfo&id=589

Adam Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe