FESTIWAL CHOPINOWSKI

  • 08.08.2012, 12:22
  • Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski
media-video_informacje-08082012_festiwal_chopinowski
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sierpniu na Ziemi Kłodzkiej odbywają się różnego rodzaju festiwale. Bez wątpienia jednym z najważniejszych, kulturalnych wydarzeń jest Festiwal Chopinowski, dzięki któremu od 67. lat Duszniki - Zdrój odwiedzają gwiazdy pianistyki z laureatami najpoważniejszych konkursów.
 

W sierpniu na Ziemi Kłodzkiej odbywają się różnego rodzaju festiwale. Bez wątpienia jednym z najważniejszych, kulturalnych wydarzeń jest Festiwal Chopinowski, dzięki któremu od 67. lat Duszniki - Zdrój odwiedzają gwiazdy pianistyki z laureatami najpoważniejszych konkursów. Poza recitalami fortepianowymi, organizowane są również kursy mistrzowskie.

Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe