ROZMOWA Z DREM JERZYM TUTAJEM, WICEMARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA

  • 20.08.2012, 14:54
  • Magdalena Sośnicka-Dzwonek, Marcin Łubkowski
media-rozmowy_na_temat-20082012_rozmowa_tutaj
loadingŁaduję odtwarzacz...
Remont drogi wojewódzkiej z Dzierżoniowa do Łagiewnik, upadłość dzierżoniowskiego PKS-u i unijne miliony na inwestycje w subregionie sudeckim - to główne tematy rozmowy z drem Jerzym Tutajem, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego.
Magdalena Sośnicka-Dzwonek, Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Amanda
Amanda 16.03.2013, 12:04
Centrum Innowacji może być strzałem w dziesiątkę, o ile ftkiycznae będą tam powstawały technologie we wspf3łpracy z przemysłem, z produkcją. Mnie brakuje w Grodzisku centrum-galerii handlowej, ktf3ra zmieniłaby obraz grodziskiego handu, zdominowanego teraz przez prywatną inicjatywę, typu butiki. Poza tym centra handlowe pełnią czasami funkcję cywilizacyjną , kulturotwf3rczą, jak było na przykład z Centrum Wileńska na warszawskiej Pradze Pf3łnoc.Trzecia rzecz kultura w Grodzisku. Chodzi mi o kameralne miejsca, gdzie można się zaszyć i pomyśleć o czymś z oddalenia . Może w pijalni czekolady, planowanej w Willi Foksal, uda się stworzyć taką atmosferę, o ile nie będzie się tam organizować kinderparty.
nnnnnnn
nnnnnnn 17.02.2013, 11:23
ZMNIEJSZY SIE ILOŚĆ BEZROBOTNYCH POPRZEZ NOWE STOŁECZKI
bbbbb
bbbbb 17.02.2013, 11:19
BIELAWA MÓWI STOP NOWYM STOŁECZKOM

Pozostałe