ZATRZYMANIA NA SZLAKACH KOMUNIKACYJNYCH

  • 08.09.2012, 14:24
  • Katarzyna Krzak
ZATRZYMANIA NA SZLAKACH KOMUNIKACYJNYCH
Działając w ochronie szlakach komunikacyjnych, w ciągu ostatnich dwóch dni, funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czworo cudzoziemców. Troje z nich to obywatele Ukrainy, czwarty – obywatel Rosji.

Działając w ochronie szlakach komunikacyjnych, w ciągu ostatnich dwóch dni, funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czworo cudzoziemców. Troje z nich to obywatele Ukrainy, czwarty – obywatel Rosji. Funkcjonariusze prowadząc kontrole w ochronie szlaków komunikacyjnych na terenie powiatu kłodzkiego, średzkiego i legnickiego zatrzymali czworo cudzoziemców. Troje z nich przebywało na terytoriom Polski bez wymaganych do tego, dokumentówosoby nie posiadały wiz lub miały przeterminowane wizy. Czwarta osoba – obywatel Ukrainy – przebywała w Polsce w innym celu niż uprawniał ją posiadany do tego dokument wizowy. Mężczyzna miał w Polsce pracować a faktycznie przyjechał w celach handlowych. Cudzoziemcowi cofnięto wizę. Ponadto, w związku z naruszeniem przepisów ustawy o cudzoziemcach, wszystkie osoby decyzją administracyjną zostały zobowiązane do opuszczenia Polski.

Źródło: por. SG Renata Sulima Rzecznik Prasowy Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe