Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

DOMINACJA KOLARZY LKS BOXMET DZIERŻONIÓW

Trzy pierwsze miejsca na podium zajęły zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów podczas Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szosami Zagłębia" rozgrywanego w Sosnowcu w dniu 9 września 2012 roku.

Trzy pierwsze miejsca na podium zajęły zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów podczas Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szosami Zagłębia" rozgrywanego w Sosnowcu w dniu 9 września 2012 roku. W rywalizacji kryterium ulicznego  w kategorii elity kobiet na dystansie 28 kilometrów zwyciężyła Karolina Garczyńska, druga była Paulina Brzeźna-Bentkowska a trzecia Natalia Mielnik. Dziewczyny jechały pewnie przez cały dystans wyścigu, kontrolując przebieg rywalizacji. Bardzo dobrze spisała się również Małgorzata Dąbrowska, która w rywalizacji żakiń zajęła pewnie 2 miejsce. Zwyciężyła Gołek Edyta z klubu LUKS Pszczyna a trzecia była Grzywacz Natalia z klubu UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin. Dobry występ odniosła także Dorota Przęzak, która zajęła 4 miejsce w rywalizacji juniorek młodszych.

Kryterium w Sosnowcu rozgrywane było na rundach liczących 2300 metrów. Na trasie czekał zawodników lekki ale wymagający większych nakładów sił podczas jazdy podjazd. Jako pierwsi do startu przystąpili żacy. 16 miejsce zajął Mateusz Krzemiński. W rywalizacji młodzików  14 miejsce zajął Michał Mroczkowski.  Wśród młodziczek 8 była Malwina Cholewa a 14 lokatę zajęła Weronika Laszkiewicz.  Kolejnym startem była rywalizacja juniorów. Tutaj 33 był Rafał Pawłowski. Kończącym startem był wyścig elity kobiet. 3 pierwsze miejsca zajęły: Karolina Garczyńska, Paulina Brzeźna-Bentkowska i Natalia Mielnik. 7 miejsce zajęła Monika Brzeźna a zaraz za nią na 8 pozycji była Paula Guz.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wyścigu:

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc a w szczególności firmie Opel Skoda Centrum TMT za pomoc w transporcie zawodników na zawody!!!!