SUKCES TEATRU Z WAŁBRZYCHA

  • 18.09.2012, 08:53
  • Agnieszka Nowak
SUKCES TEATRU Z WAŁBRZYCHA
To kolejny sukces wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora, który jako jedyny z Polski gościł na I Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek w Czarnogórze.
To kolejny sukces wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora, który jako jedyny z Polski gościł na I Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek w Czarnogórze. Aktorzy zaprezentowali spektakl „Calineczka” w reżyserii Konrada Dworakowskiego w trzech miejscowościach: Podgoricy, Bijelo Polje, Cetinje. Jurorzy nagrodzili zespół z Wałbrzycha, przyznając dwie nagrody aktorskie: Bożenie Oleszkiewicz i Sewerynowi Mrożkiewiczowi. Wyjazd do Czarnogóry zaowocował też nawiązaniem współpracy z Polonią na Bałkanach.
Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe