WARSZTATY KABARETOWE W TEATRZE

  • 21.09.2012, 12:00
  • Agnieszka Nowak
WARSZTATY KABARETOWE W TEATRZE
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu organizuje jednodniowe bezpłatne warsztaty improwizacyjne z Kabaretem Nic Nie Szkodzi, które odbędą się w sobotę, 13 października w godz. 10.00 – 14.00.
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu organizuje jednodniowe bezpłatne warsztaty improwizacyjne z Kabaretem Nic Nie Szkodzi, które odbędą się w sobotę, 13 października w godz. 10.00 – 14.00. Warsztaty skierowane są do młodzieży od 15. roku życia i dorosłych. Wieczór Komedii z Kabaretem Nic Nie Szkodzi rozpocznie się tego samego dnia o godz. 18.00. W programie: „Vice Wersal” – występ Kabaretu nagrodzony pierwszym miejscem na tegorocznej PACE oraz pokaz grupy warsztatowej.   

Warsztaty improwizacyjne to połączenie treningu twórczego myślenia  z doskonaleniem autoprezentacji. Obejmują ćwiczenia praktyczne grupowe i indywidualne pod okiem doświadczonych trenerów, które mogą stać się idealnym sposobem na rozrywkę, bez względu na wiek czy doświadczenie sceniczne. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia przydają się w wielu sytuacjach, począwszy od wystąpień publicznych po rozmowy biznesowe oraz kontakty towarzyskie.  Techniki poruszane na warsztatach są stosowane w wielu programach rozrywkowych („Spadkobiercy”, „Whose line is it anyway”). Całość odbywa się w miłej  i zabawnej atmosferze, o którą zadbają trenerzy, którzy na co dzień zajmują się działalnością dydaktyczną, kabaretową oraz są współtwórcami jednej z pierwszych grup improwizacyjnych w Polsce. Kabaret Nic Nie Szkodzi działa od 2008 roku, konsekwentnie tworząc nowe programy oraz prezentując je i zdobywając nagrody na wielu konkursach. Członkowie kabaretu to pomysłodawcy i współtwórcy grup improwizacyjnych KWIK (Kameralna Wielka Improwizacja), Improkracja (Improwizacja eksperymentalna wielu form) oraz projektu „The Comedy Show”. Wraz z innymi wrocławskimi kabaretami tworzyli cieszący się uznaniem cykl imprez pn. „Wrocławska Panorama Kabaretu”.
Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe