MUCHOŁAPKA 2013

  • 26.09.2012, 14:00
  • Agnieszka Nowak
media-video_informacje-27092012_mucholapka_zapowiedz
loadingŁaduję odtwarzacz...
Lipiec przyszłego roku w Nowej Rudzie upłynie pod znakiem I Festiwalu Sztuk Metafizycznych Muchołapka 2013.

Lipiec przyszłego roku w Nowej Rudzie upłynie pod znakiem I Festiwalu Sztuk Metafizycznych Muchołapka 2013. Konferencja zapowiadająca festiwal była, byli goście i artyści, którzy wówczas obiecywali, że wszyscy będą sumiennie pracować, by festiwal stał się wielkim wydarzeniem. Czas sprawdzić na jakim etapie są przygotowania.

Organizatorzy zabiegają o pieniądze m.in. z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej. Festiwal połączy rózne rodzaje sztuk m.in. film i teatr. Zakończy go rockopera Szambalia. Nie zabraknie też znanych osobowości.

Festiwal połączy też sztukę z tajemnicami II wojny światowej. Szambalia odbędzie się w scenerii tajemniczego betonowego kręgu - Muchołapki w Ludwikowicach Kłodzkich.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe