WOK NA JESIEŃ

  • 15.10.2012, 11:02
  • Agnieszka Nowak
WOK NA JESIEŃ
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się co robić po szkole czy pracy, zapoznajcie się koniecznie z naszą ofertą. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku z rozmaitymi zajęciami. W każdej chwili możecie do nas dołączyć!
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się  co robić po szkole czy pracy, zapoznajcie się koniecznie z naszą ofertą.  Czekamy na Was od poniedziałku do piątku  z rozmaitymi zajęciami.  W każdej chwili możecie do nas dołączyć! Oto niektóre z naszych propozycji:

WOK, ul. Andersa 185 (Biały Kamień): Język angielski (5 – 12 lat), Latino 50, Taniec współczesny (od 12 lat), Bębny (od 10 lat), Warsztaty FOTO ( od 15 lat), Sekcja FOTO (od 15 lat) WOK, ul. Broniewskiego 65a (Piaskowa Góra): Grupa taneczna „FUZJA”  (13 – 15 lat), Jazz (od 12 lat), Warsztaty recytatorskie (od 7 lat), Taniec towarzyski dla dzieci ( 5 – 12 lat), Pierwszy taniec (dla Młodych Par), Warsztaty dziennikarskie (od 16 lat), Język niemiecki (6 – 12 lat), Warsztaty plastyczne (od 13 lat), Latino Dance (dorośli).
Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe