UWAŻAJ NA GRYPĘ!

  • 15.10.2012, 13:00
  • Agnieszka Nowak
media-video_informacje-15102012_grypa
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przenosi się drogą kropelkową np. podczas kichania. Jest to choroba zakaźna układu oddechowego. W większości przypadków zachorowanie na grypę powoduje obłożną chorobę, w części przypadków mogą występować powikłania.

Przenosi się drogą kropelkową np. podczas kichania. Jest to choroba zakaźna układu oddechowego. W większości przypadków zachorowanie na grypę powoduje obłożną chorobę, w części przypadków mogą występować powikłania. Zdarzają się też przypadki śmierci, szczególnie u dzieci, osób starszych i obciążonych innymi, dodatkowymi poważnymi chorobami.  Najwięcej zachorowań na grypę odnotowujemy w okresie jesiennym. W tym roku wirus grypy jeszcze nie zaatakował na taką skalę jak w roku ubiegłym. Dzierżoniowski sanepid odnotował zaledwie trzy przypadki zachorowań na grypę.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe