PAULA GUZ DWUKROTNĄ II WICEMISTRZYNIĄ POLSKI LZS

Paula Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła dwa tytuły II Wicemistrza Polski Ludowych Związków sportowych w kolarstwie torowym podczas Mistrzostw Polski LZS rozgrywanych w Pruszkowie w dniach 13-14.10.2012 r.

Paula Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła dwa tytuły II Wicemistrza Polski Ludowych Związków sportowych w kolarstwie torowym podczas Mistrzostw Polski LZS rozgrywanych w Pruszkowie w dniach 13-14.10.2012 r. Pierwszy tytuł wywalczyła w konkurencji scratch zajmując trzecie miejsce na ostatnim finiszu. Rywalizację wygrała Katarzyna Kirschenstein z klubu BCM-Nowatex Uzdrowisko Dąbki Ziemia Darłowska, a drugie miejsce zajęła Paula Fronczak z klubu UKS Jedynka Limaro Kórnik. Drugi tytuł Pauli na tych mistrzostwach to trzecie miejsce w wyścigu punktowym. Tutaj zwycięstwo odniosła Alicja Ratajczak z klubu UKS Jedynka Limaro Kórnik a druga była Katarzyna Kirschenstein z Darłowa.

Nie były to jedyne starty Pauli na tych zawodach. Nasz zawodniczka wystartowała łącznie w 4 konkurencjach Mistrzostw Polski LZS. W konkurencji sprint czyli 200 metrów ze startu lotnego Paula zajęła 10 lokatę. Wyścig scratch to 3 miejsce po zaciętym pojedynku z peletonem i licznymi próbami ataku. Kolejnym startem była rywalizacja w kerinie. Tutaj Paula była bliska podium i zajęła 4 pozycję. Wyścig punktowy natomiast to piękna ucieczka na ostatnich 20 rundach i ostatecznie zajęte 3 miejsce.