KAPITUŁA WYBRAŁA NOMINOWANYCH DO SUDECKICH KRYSZTAŁÓW 2012

  • 18.10.2012, 14:51
  • Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski Magdalena Sośnicka - Dzwonek
media-video_informacje-18102012_sudeckie_krysztaly_kapitula
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po weryfikacji informacji zamieszczonych w formularzach zgłoszeniowych Kapituła Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2012, po spotkaniu w Zamku na Skale w Trzebieszowicach, wyłoniła w każdej z pięciu kategorii konkursowych nominacje.
 

Po weryfikacji informacji zamieszczonych w formularzach zgłoszeniowych Kapituła Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2012, po spotkaniu w Zamku na Skale w Trzebieszowicach, wyłoniła w każdej z pięciu kategorii konkursowych nominacje. Już podczas pierwszej edycji tego prestiżowego plebiscytu napłynęło ponad 40 zgłoszeń od firm i instytucji z powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego i świdnickiego. To najlepszy dowód na to, że ten region doskonale się rozwija.
Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski Magdalena Sośnicka - Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe