Z NOWYM ROKIEM, NOWE PREMIERY

  • 26.10.2012, 09:22
  • Agnieszka Nowak
media-video_informacje-25102012_teatr
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora szykuje się do kolejnych premier.


Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora szykuje się do kolejnych premier. W tym sezonie na deskach teatru mogliśmy zobaczyć trzy nowe spektakle - Czerwonego Kapturka w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, Bajkę o Rozczarowanym Rumaku Romualdzie i Le Filo Fable.

Aktorzy na laurach nie spoczywają. W styczniu rozpoczną się próby do kolejnej premiery. Będzie nią Brzydkie Kaczątko - spektakl powstały na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. W kwietniu natomiast na deskach teatru zobaczymy Księgę Dżungli. Warto zaznaczyć, że prawdopodobnie wraz ze spektaklem na scenie zobaczymy wszystkich aktorów wałbrzyskiego teatru.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe