ANIOŁY - MUŚNIĘCIE SKRZYDEŁ

  • 26.10.2012, 19:45
  • Agnieszka Nowak
ANIOŁY - MUŚNIĘCIE SKRZYDEŁ
Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza do uczestnictwa w XI edycji otwartego konkursu plastycznego pt. „Anioły – muśnięcie skrzydeł”.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza do uczestnictwa w XI edycji otwartego konkursu plastycznego pt. „Anioły – muśnięcie skrzydeł”. Adresatami konkursu są wszyscy, którzy mają ochotę wykonać pracę plastyczną związaną z motywem przewodnim – Aniołem. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich, którzy pragną tworzyć i wyrażać siebie poprzez sztukę. Prace należy dostarczać do 3 grudnia 2012 na adres: Wałbrzyski Ośrodek Kultury, ul. Andersa 185, 58 – 304 Wałbrzych. Regulamin konkursu dostępny na stronie: www.wok.walbrzych.pl

 

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe