I REGIONALNY KONGRES KOBIET

  • 02.11.2012, 12:12
  • Agnieszka Nowak
I REGIONALNY KONGRES KOBIET
7 grudnia w Dusznikach Zdroju odbędzie się I Regionalny Kongres Kobiet, pod hasłem "Kobiety dla powiatu, powiat dla kobiet".

7 grudnia w Dusznikach Zdroju odbędzie się I Regionalny Kongres Kobiet, pod hasłem "Kobiety dla powiatu, powiat dla kobiet".

Celem Kongresu jest integracja Kobiet w Kotlinie Kłodzkiej poprzez pokazywanie dobrych praktyk, uczenie skutecznych rozwiązań i inspirowanie do innowacyjnych pomysłów. Poruszone zostaną takie tematy jak: kobiety w Polsce (na Dolnym Śląsku) w Powiecie Kłodzkim – dom, rodzina, zawód, różne oblicza sukcesu, problemy kobiet.

Przedstawione zostaną także kluczowe inicjatywy dla regionu. Kongres Kobiet Kotliny Kłodzkiej jest pierwszym w regionie spotkaniem dedykowanym kobietom związanym z Kotliną Kłodzką. W Kongresie udział wezmą przedstawicielki świata biznesu, mediów, polityki, samorządu, kultury, sportu i edukacji.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe