PRZEDPOLA NIEPODLEGŁOŚCI

  • 07.11.2012, 11:44
  • Agnieszka Nowak
PRZEDPOLA NIEPODLEGŁOŚCI
Jest rok 1918. Kończą się pertraktacje pokojowe na froncie zachodnim. Rozmowy ze względu na bezpieczeństwo, odbywają się we Francji w wagonie kolejowym w miejscowości Campiegne.

Jest rok 1918. Kończą się pertraktacje pokojowe na froncie zachodnim. Rozmowy ze względu na bezpieczeństwo, odbywają się we Francji w wagonie kolejowym w miejscowości Campiegne. Do Waldenburga przybywa łącznik z listem informującym o zakończeniu wojny. Po trudach przebytej drogi usiłuje dostać się do Ratusza, aby przekazać list. Jednakże jest zmęczony i ranny. Nie zna języka polskiego, nie ma mapy miasta. Gubi wiadomość. Łącznik potrzebuje pomocy od Waldenburczyków. List musi dotrzeć do odpowiednich ludzi.

Przyjdź i podejmij wyzwanie!

Zostań bohaterem!

Pomóż Łącznikowi!

Zapisz się na kartach historii!

Tego wszystkiego będzie można doświadczyć biorąc udział w Grze Miejskiej. Kiedy? 11 listopada 2012r. godz. 14.15. Gdzie? Rynek 9.

Regulamin dostępny na wok.walbrzych.plAgnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe