ZMIERZ SIĘ Z HISTORIĄ FOTOGRAFII

  • 08.11.2012, 12:04
  • Katarzyna Krzak
ZMIERZ SIĘ Z HISTORIĄ FOTOGRAFII
Muzeum Ziemi Kłodzkiej proponuje lekcję muzealną, której inspiracją jest obecnie pokazywana w muzeum wystawa pt. "Historia jednego atelier fotograficznego...".
Muzeum Ziemi Kłodzkiej proponuje lekcję muzealną, której inspiracją jest obecnie pokazywana w muzeum wystawa pt. "Historia jednego atelier fotograficznego...". Wystawa ta nie tylko ukazuje historię kłodzkich fotografów, ale również historię fotografii w ogóle. Zwiedzanie wystawy połączone jest z warsztatami, na których będzie możliwość wykonania zdjęć camerą obscurą oraz wywołania ich w ciemni fotograficznej. Nowa lekcja muzealna pozwoli sięgnąć do źródeł fotografii poznając możliwości kamery otworkowej.

 
Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe