ZOSTAŃ TRÓJKOLOROWYM ŚW. MIKOŁAJEM

  • 12.11.2012, 08:14
  • Katarzyna Krzak
ZOSTAŃ TRÓJKOLOROWYM ŚW. MIKOŁAJEM
Zakończone sukcesem poprzednie edycje akcji organizowanej przez Lechię Dzierżoniów zachęcają wszystkich do pomocy w każdym kolejnym roku. Tym razem klub działa pod hasłem "Trójkolorowy Święty Mikołaj".

Zakończone sukcesem poprzednie edycje akcji organizowanej przez Lechię Dzierżoniów zachęcają wszystkich do pomocy w każdym kolejnym roku. Tym razem klub działa pod hasłem "Trójkolorowy Święty Mikołaj". Aby powiększyć jeszcze bardziej paczki dla dzieciaków z lokalnego ośrodka, w 2012 roku rozpoczęto akcję dużo wcześniej oraz na jeszcze szerszą skalę, angażując w to także lokalne media, dzięki którym apel trafia do szerszego grona osób. Tym razem sportowcy wystartowali 9 listopada, a więc 4 tygodnie przed wizytą, która sprawia dzieciakom wielką frajdę i radość. W tym roku wystarczy wykupić symobliczną cegiełkę o wartości 30 zł, aby stać się "Trójkolorowym Świętym Mikołajem". Każdy może się przyłączyć się do akcji jeszcze liczniej, niż w roku ubiegłym ! Przypominamy, iż pełna informacja o akcji oraz darczyńcach ukazała się w lokalnych i dolnośląskich mediach. Ci, którzy wspomogli akcję, zapisali się także na stałe w historii miasta - ich nazwiska znalazły się w Roczniku Dzierżoniowskim.
Każdy kibic, piłkarz, działacz ,sponsor może wykupić specjalną cegiełkę o wartości 30 zł. Za zebrane fundusze zakupione zostaną świąteczne paczki, które to w 6 grudnia zostaną przekazane dzieciakom z Domu Dziecka w Dzierżoniowie. Cegiełki zakupić można w sekretariacie klubu w godz. od 8.00 do 15.00 lub poprzez wpłaty na kont 28 9527 0007 0009 8469 2000 0001 z dopiskiem "Trójkolorowy Mikołaj". (wpłatę na konto proszę potwierdzić na e-mail [email protected] ).

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe