PRZYGARNIJ PSA PRZED ZIMĄ

  • 14.11.2012, 15:17
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
media-video_informacje-14112012_schronisko_adopcje
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przed psami najgorszy, a zarazem najtrudniejszy okres w roku, a mianowicie zima. Ludzie coraz częściej właśnie w tym czasie porzucają swoich czworonożnych przyjaciół, pozostawiając ich samym sobie.
  

 

Przed psami najgorszy, a zarazem najtrudniejszy okres w roku, a mianowicie zima. Ludzie coraz częściej właśnie w tym czasie porzucają swoich czworonożnych przyjaciół, pozostawiając ich samym sobie. Te psiaki, które mają dużo szczęścia trafiają do pobliskich schronisk, a później do domów, inne czekają na śmierć. W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Uciechowie przebywa obecnie czterdzieści pupili, dlatego już dziś zachęcamy do adpocji.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe