WESOŁA ORKIESTRA

  • 15.11.2012, 08:41
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
WESOŁA ORKIESTRA
Dzierżoniowski Sztab WOŚP rozpoczyna rozprowadzanie biletów na 2 Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy w Dzierżoniowie. Można sobie wybrać miejsca w Kinie "Zbyszek". Kto pierwszy ten lepszy!
Dzierżoniowski Sztab WOŚP rozpoczyna rozprowadzanie biletów na 2 Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy w Dzierżoniowie. Można sobie wybrać miejsca w Kinie "Zbyszek". Kto pierwszy ten lepszy! Czyż nie warto wrzucić zaledwie 19 zł do orkiestrowej puli za dwie godziny śmiechu z Kabaretem LIMO i jego liderem Abelardem Gizą? UWAGA! Bilet może być fajnym prezentem Mikołajowym. Rezerwacje telefoniczne 74/831-09-90. Odbiór przy ul. Pocztowej 1 w dzierżoniowskim Hufcu ZHP. Cały PRZYCHÓD przekazany zostanie na konto WOŚP.
Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe